خندوانه بعد از مبعث پیامبر اکرم (ص) روی آنتن می‌رود

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: قطعاً برنامه “خندوانه” به دلیل طولانی شدن زمان نصب دکورهای آن در اردیبهشت ماه و بعد از مبعث پیامبر اکرم (ص) پخش خواهد شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ فروردین ۹۷

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: قطعاً برنامه “خندوانه” به دلیل طولانی شدن زمان نصب دکورهای آن در اردیبهشت ماه و بعد از مبعث پیامبر اکرم (ص) پخش خواهد شد.

امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم  درباره برنامه های این شبکه گفت: گلچین سری چهارم دورهمی یا بازپخش قسمت های آن در همان ساعات قبلی پخش این برنامه از تلویزیون پخش خواهد شد. علاوه بر این همچنین برنامه کودک شو هم کماکان از شبکه نسیم پخش می شود.

وی درباره برنامه “خندوانه” و زمان پخش آن اظهار کرد: گروه تولید این برنامه مکان ضبط برای برنامه را پیدا کرده اند این روزها در حال ساخت دکور هستند. زمان پخش این برنامه بستگی به نصب دکور و پیش تولید “خندوانه” دارد. مهمترین مسئله پیدا شدن فضای ضبط برنامه بود که خوشبختانه انجام شده و گروه در حال آماده سازی مقدمات این مجموعه هستند.

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم ادامه داد: قطعاً برنامه “خندوانه” به دلیل طولانی شدن زمان نصب دکورهای آن در اردیبهشت ماه و بعد از مبعث پیامبر اکرم (ص) پخش خواهد شد.

اشرف درباره دیگر برنامه های شبکه نسیم توضیح داد: “عبدی شو” در حال ضبط است که بعد از بازبینی و تایید روی آنتن خواهد رفت و زمان پخش آن قبل از ماه رمضان است. برنامه عروسکی سرحال از هفته آینده هر روز ساعت ۲۰ پخش می شود و مهمان خانه های مردم است.

وی درباره برنامه دیگر شبکه نسیم خاطرنشان کرد: عوامل “کتاب باز” و همچنین شبکه نسیم هر دو طرف تمایل به تولید کار دارند، در صدد هستیم که تولید این برنامه نیز اجرایی شود و زمان احتمالی پخش آن محرم و صفر است، که این زمان قطعی نشده است.

*میزان

پاسخ دادن