خودروهای جدیدی که سال ۲۰۲۱ وارد بازار می‌شوند

در این گزارش با ابر خودروهای جدیدی که سال ۲۰۲۱ قرار است وارد بازار ‌شوند، آشنا می‎شوید.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، یک اتومبیل زمانی به عنوان یک ابرخودرو شناخته می‌شود که ترکیبی از طراحی معماری خاص مهندسی، پلتفرم متفاوت و زیبایی منحصر به فردی را به خود اختصاص دهد. در هر سال شرکت‌های تولید خودرو لاکچری مانند لامبورگینی، مک‌لارن و فراری می‌توانند بیشترین تعداد ابرخودرو‌ها را وارد بازار جهانی کنند چرا که در کنار قدرت و سرعت اتومبیل‌های خود به زیبایی و فناوری آنها نیز اهمیت بالایی می‌دهند. قیمت این  خودروهای برتر از سقف ۹۰ هزار دلار شروع می‌شود.

شورولت کوروت مدل ۲۰۲۱: شورولت کوروت مدل ۲۰۲۱ خودرویی با طراحی متفاوت است که ۱۷۴.۴ اینچ طول دارد، این میزان طول خودرو آئودی R8 است، اتومبیلی که حدود هشت اینچ کوتاهتر از کوروت است. کوروت سرعت فوق العاده ای دارد. این خودرو هشت سرعته دو کلاچه اتوماتیک می‌تواند رانندگی راحتی را فراهم می کند.

هوندا آکورد ۲۰۲۱ : آکورد یکی از برند‌های باسابقه و فعال در مجموعه هونداست که از سال ۱۹۷۶ تا کنون روی خط تولید قرار دارد و ۱۰ نسل از آن ارائه شده است. این خودرو در کلاس‌های متنوعی شامل کامپکت، میان سایز و همچنین گرند تور معرفی شده و از منظر استایل بدنه نیز شامل مدل‌های ۳ و ۵ درب هاچ بک، ۴ درب سدان، ۲ درب کوپه و ۵ درب استیشن واگن می‌شود.

کیا تلوراید ۲۰۲۱: شرکت خودروسازی کیا یکی از معروف ترین تولیدکنندگان خودرو در دنیا به شمار می رود که خودروهای هفت نفره فوق العاده ای را تولید کرده است.کیا تلوراید خودرویی شاسی بلند است که هر فردی از رانندگی با آن لذت می برد. این خودرو ۳.۸ لیتری قدرت ۲۹۱ اسب بخار را فراهم  می‎کند.  سواری با آن روان است و آن را می‎توان خودرویی ورزشی دانست .

پورشه ۷۱۸ باکستر ۲۰۲۱: طراحی موتور پورشه ۷۱۸ و شاسی با تیونینگ اسپرت آن به پورشه ۷۱۸ باکستر کمک می‌کنند تا یک  رانندگی متعادل را ارائه کند. موتور‌های چهار و شش سیلندر توربو این خودرو قدرت کافی برای همراهی با هندلینگ  آن ارائه می‌کنند. سقف پورشه ۷۱۸ باکستر قابل باز شدن است.

پورشه ماکان ۲۰۲۱: پورشه جزئیات برنامه‌های آینده خود را برای خودرو ماکان ارائه داده است. طبق این برنامه در سال ۲۰۲۱ نسل دوم این خودرو به یک خودروی الکتریکی تبدیل خواهد شد. این سازنده آلمانی اعلام کرده که فروش مدل فعلی بنزینی این خودرو در کنار مدل الکتریکی آن به مدت نامعلومی ادامه خواهد یافت.

پاسخ دادن