درجای قیمت دلار در کانال ۲۶ هزار تومان

جزئیات بسته سیاستی نحوه برگشت ارز صادراتی
اقتصادبرتر

امروز (پنجشنبه، اول مهرماه) نرخ دلار در صرافی‌های بانکی در مقایسه با روز گذشته ثابت ماند و ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان معامله شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۱ مهر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از  ایرنا، قیمت فروش یورو نیز در ساعت ۱۳ امروز در مقایسه با روز گذشته (چهارشنبه) تغییری نداشت و ۳۱ هزار و ۵۹۰ تومان تعیین شد. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۶ هزار و ۱۰۲ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۹۶۴ تومان بود. علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۶ هزار و ۵۶ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۲۹۳ تومان اعلام شد.

نرخ خرید یورو در این بازار ۳۰ هزار و ۵۸۸ تومان و نرخ فروش آن نیز ۳۰ هزار و ۸۶۵ تومان اعلام شد. همچنین در سامانه نیما در معاملات دیروز، حواله یورو به قیمت ۲۷ هزار و ۱۳۴ تومان فروخته و حواله دلار به قیمت ۲۳ هزار و ۱۱۴ تومان معامله شد.

قیمت دلار در خردادماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و چند روزی هم با نرخ ۲۷ هزار تومان فروخته می‌شد و در این محدوده نوسان داشت، اما از ابتدای شهریورماه شاهد روند نزولی نرخ دلار در صرافی‌های بانکی بودیم. از اواخر هفته گذشته نرخ دلار در صرافی‌های بانکی در محدوده قیمتی ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان ثابت مانده بود و هم اکنون در میانه کانال ۲۶ هزارتومان نوسان دارد.

پاسخ دادن