درگیری بین دو عضو ورزشکار شورای شهر تهران

در حالی هیچ یک از ورزشکاران در این دوره از انتخابات شورای شهر تهران رای نیاوردند، که امروز دو عضو ورزشکار شورا به دلیل انتقاد از عملکرد یکدیگر در صحن به درگیری فیزیکی پرداختند.

تهران – اقتصاد برتر – ۳۱ اردیبهشت ۹۶

در جلسه غیرعلنی صبح یکشنبه شورای شهر تهران که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، بین دو عضو ورزشکار شورا علیرضا دبیر و عباس جدیدی درگیری فیزیکی رخ داد. آغاز درگیری امروز و مشاجره ای که بین این دو عضو صورت گرفت به عصبانیت دبیر از عملکرد جدیدی در شورا برمی گردد، به گونه ای که گفته می شود؛ دبیر در جلسه امروز گفته است که عملکرد برخی اعضا مثل جدیدی باعث شده که مردم به ورزشکاران بدبین شوند و به هیچ کدام رای ندهند، چرا که آمارها حاکی از آن است که تاکنون هیچ یک از ورزشکاران در انتخابات شورای شهر تهران و سایر شهرها رای نیاوردند.

البته عباس جدیدی در واکنش به صحبت های علیرضا دبیر می گوید که ادعاهای او صحت ندارد و می خواهد، رای نیاوردن خود در شورای شهر را گردن من بیاندازد.

اختلاف جدیدی و دبیر از کجا شروع شد؟

البته ماجرای اختلاف جدیدی و دبیر از اینجا شروع شد که هفته گذشته جدیدی در واکنش به اظهارات دبیر، عصبانی می شود و او را تهدید به زدن تیر می کند و به او می گوید، نمی گذارم در تهران راه بروی! و در نهایت این مشاجرات و درگیری به بهانه عملکرد بد جدیدی و عدم رای آوری ورزشکاران در شورا در جلسه این هفته شورا نیز ادامه پیدا می کند.

همچنین گفته شده که امروز پس از توهین های جدیدی نسبت به افراد پیروز در انتخابات، دبیر واکنش نشان می دهد و می گوید که درست صحبت کن! پس از آن جدیدی بالای سر دبیر می رود و به صورت او مشت می زند و دبیر نیز در جواب مشتی دیگر به او می زند! و پس از این زد و خورد، عباس جدیدی فحش هایی رکیک را نثار دبیر می کند! پس از این درگیری، جدیدی با ۱۱۰ تماس می گیرد تا ماموران به شورا بیایند!

البته جدیدی منکر فحش دادن به دبیر شده است و می گوید؛ در حال رد شدن بودم که ایشان از من انتقاد کرد و گفت که تو عامل رای نیاوردن ما شدی. او تنها قصد شایعه پراکنی دارد و من هیچ درگیری را با او شروع نکردم.

با تمام این اوصاف جدیدی بر این باور است که موضوع درگیری اش با دبیر باید به طور خصوصی و بین خودشان حل شود.

چمران: کُری خواندن ورزشکاران برای همدیگر همیشه بوده است

مهدی چمران امروز در جمع خبرنگاران در مورد درگیری این دو نفر توضیح داده و گفته است که اصولا گاهی بین اعضای شورا درگیری پیش می آید، البته به آن صورت نبود و کُری خواندن ورزشکاران برای همدیگر همیشه بوده است.

پاسخ دادن