روز طبیعت پلیس در همه پارک ها و بوستان ها حضور دارد

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: پلیس در همه پارک ها و بوستان ها در روز طبیعت برای تامین امنیت و آرامش شهروندان حضور دارد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حمید هداوند با اشاره به اینکه در روز طبیعت ایرانیان طبق رسم و سنت هر ساله خود به دامن طبیعت می روند و خداوند را به خاطر شروعی دوباره و سرسبزی طبیعت سپاسگزاری می کنند، افزود: در روز طبیعت امسال همه یگان های انتظامی و ترافیکی از ساعات اولیه روز تا پاسی از شب که در حقیقت همه مردم به منازل خود بر می گردند، در سطح شهر و پارک ها و بوستان ها حضوری فعال و هدفمند دارند تا امنیت و آرامش مردم را تامین کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه همه بوستان ها و پارک های پایتخت که محل حضور شهروندان در روز طبیعت است را شناسایی کرده ایم و گشت های پیاده، موتوری و خودرویی در روز طبیعت متناسب با موقعیت و وسعت پارک ها و بوستان‌ها در آنجا مستقر و گشت زنی انجام خواهند داد، عنوان داشت: همه تلاش خود را بکار بسته ایم تا مردم عزیزمان روزی خوش و آرام و توام با امنیت و آرامش و انضباط را سپری کنند.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: بطور جد و با اقتدار با افرادی که به اشکال مختلف امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بی اندازند برخورد خواهد شد چرا که امنیت و آرامش جامعه و مردم خط قرمز پلیس است. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه سارقان و مجرمان تحت رصد و کنترل پلیس هستند، گفت: در این روزها گردان های موتوری واکنش سریع برای انجام فوریت های پلیسی و خدمت رسانی سریع تر به شهروندان گرامی اندیشیده شده است.

پاسخ دادن