دسترسی ایرانیان به پلتفرم Open Sea میسر شد

وقتی که از بازار توکن‌های NFT یا بازار کریپتوکارنسی‌ها یعنی ارزهای دیجیتال صحبت می‌کنیم، به خاطر ویژگی‌های دو بازار موازی، در حقیقت از دو موضوع جداگانه سخن به میان آمده است.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

فروشگاه‌های معامله ان اف تی به مبادله رمز ارزها نمی‌پردازند و فقط می‌توانید با استفاده از ولت یا کیف پول مجازی خود به ساخت، خرید، قیمت گذاری و فروش دارایی‌های دیجیتال هنری و غیر رمز ارزی خود اقدام کنید.

اما خبر خوش این است که در سال ۲۰۱۸ دو تن از متخصصان شرکت‌های فیس بوک و گول اقدام به ایجاد یک پلتفرم منحصر به فرد کردند که بلافاصله با استقبال کاربران و حتی سرمایه گذاران علاقه مند به استارتاپ‌های دیجیتال واقع شد.

پلتفرم اوپن سی یا Open Sea یک بازار جهانی است یا صرافی دیجیتال است که علاوه بر این که کابران در آن می‌توانند سرمایه‌ها و ارزش‌های دیجیتال خود را خرید و فروش کنند، در عین حال می‌توانند آیتم‌های دیجیتال خود را نیز در حوزه بازی‌های آنلاین، هنرهای دیجیتال، اشیاء ارزشمند و صدها مورد دیگر در معرض فروش قرار دهند.

بازار «اوپن سی» غیر متمرکز است و تمام معاملات انجام شده بر بستر آن متکی به قراداد‌های هوشمند و تمام کالاهای عرضه شده در آن توکنیزه هستند.

«بی‌مِثل مارکت» خبری خوش برای ایرانیان

آمارها و اطلاعات منتشر شده از سوی منابع تحقیقات دیجیتال نشان می‌دهد که ایرانیان از جمله علاقه مندان به حوزه مفاهیم رمز گذاری شده و دارایی‌های دیجیتال هستند.

خبر خوب این است که مدتی است دسترسی ایرانیان به سادگی برای حضور در پلتفرم معتبر و جهانی «اوپن سی» فراهم شده است و همه کاربران فارسی زبان به سادگی و سهولت هرچه تمام تر می‌توانند در بازار جهانی Open sea  به فعالیت بپردازند.

بی‌مِثل مارکت به نشانی bimeslmarket.com به عنوان تنها پلتفرم ایرانی که دسترسی به اوپن سی را فراهم کرده است محلی برای تحقیق، خرید و فروش دارایی‌ها و کالاهای دیجیتال است که توسط تیمی از متخصصان حوزه‌های دیجیتال و سرمایه گذاری یک نهاد معتبر مالی بنیان گذاری شده است.

کاربران ایرانی از این پس می‌توانند با مراجعه به پلتفرم بین المللی و امن «بی‌مِثل مارکت» علاوه بر مشاهده کلیه ان اف تی‌هایی که در این سایت قرار داده شده، NFT  بسازند یا محصولات دیجیتال‌شان را که قبلا ساخته یا خریده‌اند در معرض دید و فروش میلیون‌ها نفر در ایران و سراسر جهان قرار دهند.

همچنین کلکسیونر‌های اشیاء دیجیتال می‌توانند در این بازار کلکسیون‌شان را تکمیل  کنند و به غنای آن بیفزایند.

بی‌مِثل مارکت چیست و چه خدماتی دارد؟‌

مانند سایر استارتاپ‌های موفق ایرانی، بی‌مِثل مارکت نیز یک استارتاپ موفق و نوظهور و خلاقانه در عرضه کالاهای دیجیتال است که بستری پدید آورده برای عرضه توکن‌های بی‌همانند یا non-Fungible Token که به اختصار به NFT شهرت دارند. این پلتفرم ایرانی و فارسی زبان فعالیتش را با هدف ایجاد یک زمینه مستقل، رسمی، امن و هدفمند به زبان فارسی برای تبادل توکن‌ها و همچنین توسعه تکنولوژی دیجیتال بلاکچین در ایران آغاز کرده است.

اولین پلتفرم فارسی‌زبان مختص ان اف‌تی‌ها به کاربران فارسی زبان این اعتماد به نفس و اطمینان را می‌دهد که به سادگی بتوانند وارد بازار بی نهایت رمزگذاری شده‌ها شوند که قرار است به زودی تمام جهان را در نوردیده و به بازار شماره یک جهان تبدیل شود. بازاری که کاربران ایرانی هرچه زودتر وارد آن شده و با مقتضیاتش آشنا شوند بهتر از روز دیگر است.

تنوع کالاهایی که می توانید در بی‌مِثل مارکت بفروشید

شاید  گمان برید که حوزه محصولات رمزگذاری شده، یعنی توکن‌های ان اف تی مخصوص افراد خاصی از جمله هنرمندان است. این دیدگاه به کلی نادرست است. تمام آدم‌هایی که در این کره خاکی زندگی می‌کنند می‌توانند که یک محصول دیجیتال را با ارزشی نسبی خلق کرده و در معرض فروش قرار دهند.

دسته‌بندی‌هایی که در سایت بی‌مِثل مارکت قرار داده شده، برخی از زمینه‌های تولید یک محصول دیجیتال را نشان می‌دهد:

  • محصولات دیجیتال هنری
  • محصولات حوزه آیتم‌های بازی
  • موزیک‌ها
  • انواع محصولات در قالب GIF و نظایر آن
  • دامنه‌های اینترنتی و متعلقات آن
  • ویدیوهای مختلف اعم از ویدیوهای شخصی و هنری
  • تمپلیت‌ها و فرم‌ها و محتواهای خلق شده توسط شما یا تحت مالکیت شما
  • کلکسیون‌های مختلف در تمامی زمینه‌های ممکن

نوین ارزش سرمایه گذار بی‌مِثل مارکت

استارتاپ بی‌مِثل مارکت یک استارتاپ باارزش با رویکردی انحصاری و با آینده‌ای بسیار روشن است. از این‌رو شتاب‌دهنده «نوین ارزش» با سرمایه گذاری در این استارتاپ تلاش می‌کند این مجموعه را به سرعت بیش‌تری به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت برسد.

بدون شک این پلتفرم و این بازار به زودی به یک مجموعه جهانی با هزاران محصول و کاربر داخلی و خارجی بدل خواهد شد که کاربران جهانی، میلیون‌ها محصول را در آن بارگذاری کرده و به خرید و فروش اقدام می‌کنند.

سرمایه گذاری هلدینگ «ارزش» در استارتاپ بی‌مِثل به خودی خود نشان دهنده ارزش ذاتی این مجموعه و حوزه فعالیت آن است. این هلدینگ با ۱۴ سال سابقه فعالیت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های کلان ملی و کشوری بخشی از فعالیت‌های‌اش را به توسعه زیرساخت‌های فناوری از جمله فناوری‌های دیجیتال و عبور دادن کشور به مرحله تحول دیجیتال اختصاص داده است که سرمایه گذاری در قالب شتاب دهنده در بی‌مِثل مارکت بخشی از آن به شمار می‌رود.

چطور در بی‌مِثل مارکت شروع کنم؟

واقعیت این است که بی‌مِثل مارکت به عنوان اولین پلتفرم ایرانی که مردم کشور ما را به دنیای جذاب ان اف‌تی‌ها وصل می‌کند بسیار ساده و کاربرپسند است.

کافی است که در این سامانه یک اکانت اختصاصی ایجاد کنید و با وصل شدن به پلتفرم جهانی Open Sea  هر چیزی را که فکر می‌کنید دارای ارزش ذاتی است به یک سند دیجیتال مبدل کنید.

کافی است با استفاده از کیف پول و اکانت اختصاصی خودتان در بی‌مِثل مارکت آثارتان را با همان زبان فارسی ثبت کنید و کالاهای متعددی را که دارید فهرست کنید و به دنیای بی کران مبادله ان اف‌تی‌ها در پلتفرم جهانی Open Sea  وارد شوید.

دنیای ان اف تی‌ها در دستان شماست

برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع معامله در بازار دارایی‌های دیجیتال می‌توانید به سایت بی‌مِثل مارکت به نشانی bimeslmarket.com مراجعه کنید.

پاسخ دادن