دستگیری ۵ کارمند جاعل و رشوه‌گیر در رودهن

دستگیری ۴ کارمند شهرداری و یک کارمند دفتر اسناد رسمی در رودهن: متهمان مرتکب جعل و اخذ رشوه شده بودند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۰ شهریور ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تسنیم، رئیس حوزه قضایی بخش رودهن از دستگیری ۴ کارمند شهرداری رودهن و یک کارمند دفتر اسناد رسمی خبر داد.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین تقیان امروز با اعلام خبر دستگیری ۴ کارمند شهرداری رودهن اظهار داشت: طی دریافت گزارشی از شهردار رودهن به دادگاه مبنی بر اینکه تعدادی از کارمندان شهرداری در یک پرونده‌ای مرتکب جعل و اخذ رشوه شدند؛ با اعلام گزارش شهردار رودهن دستورات قضایی لازم صادر شد و افراد احضار و پرونده به شعبه ۱۰۳ کیفری ارجاع شد.

رئیس حوزه قضایی بخش رودهن سپس تصریح کرد: طبق آخرین تحقیقات تاکنون ۴ نفر از کارمندان شهرداری که در بخش املاک و شهرسازی و نظارت مشغول به کار بودند احضار و تفهیم اتهام شدند و هر ۴ نفر به عمل ارتکابی خود اقرار کردند.

تقیان ادامه داد: قرار بازداشت موقت در مورد هر ۴ نفر صادر شده و در حال حاضر در بازداشت می‌باشند و یک نفر که بیرون از مجموعه شهرداری با این افراد مشارکت و همکاری داشته نیز تفهیم اتهام شده و با قرار وثیقه روانه زندان شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر این افراد یک نفر از کارمندان دفتر اسناد رسمی نیز که در تصدیق غیرواقع اوراق دخالت داشته با قرار کفالت آزاد است.

پاسخ دادن