دلار وارد کانال ۲۵ هزار تومان شد

امروز (شنبه، ۹ مردادماه) نرخ دلار در صرافی‌های بانکی با ۶۳۹ تومان افزایش در مقایسه با روز کاری گذشته (چهارشنبه، ۶ مرداد) به ۲۵ هزار و ۵۴ تومان رسید.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز در مقایسه با روز کاری گذشته (چهارشنبه، ۶ مرداد) با ۶۱۳ تومان افزایش قیمت به ۲۹ هزار و ۳۹۱ تومان رسید. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۵۵۸ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۸۰۹ تومان بود. علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۳ هزار و ۸۹۲ تومان و نرخ فروش آن ۲۴ هزار و ۱۰۹ تومان اعلام شد.

نرخ خرید یورو در این بازار ۲۸ هزار و ۳۴۸ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۸ هزار و ۶۰۶ تومان اعلام شد. همچنین در سامانه نیما در معاملات روز چهارشنبه، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۴۸۴ تومان فروخته و حواله دلار به قیمت ۲۲ هزار و ۳۲۱ تومان معامله شد.

دلار از هشتم خردادماه وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد و در این فاصله به سوی کانال ۲۴ هزار تومان خیز برداشت، اما دوباره کاهش یافت و در کانال ۲۳ هزار تومانی در نوسان بود و طی هفته گذشته دوباره در کانال ۲۴ هزار تومان نوسان داشت و امروز وارد کانال ۲۵ هزار تومان شد.

پاسخ دادن