رئیس قوه قضاییه وارد فرودگاه یاسوج شد

رئیس قوه قضاییه وارد فرودگاه یاسوج شد

۲۵ نفر هیات همراه رییس قوه قضائیه در یک ماه گذشته شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی کرده اند.

تهران – اقتصادبرتر – ۲ اسفند ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه در فرودگاه یاسوج با بیان اینکه حضور در استان کهگیلویه و بویراحمد را توفیقی می‌دانم، گفت: ۲۵ نفر هیات همراه ما در یک ماه گذشته شرایط استان را بررسی کرده اند.

وی افزود: این حضور به خاطر همین جلسات و بررسی‌ها بوده و ابتدا با همکاران و سپس با مسوولان استانی در شورای اداری مباحث مربوط به استان مطرح می‌شود.

رئیس قوه قضائیه، نشست نهایی سفر یکروزه خود به استان کهگیلویه و بویراحمد را با شورای قضایی دانست و خاطرنشان کرد: مسائلی را که بتوانیم در استان حل و برخی مسائل را نیز در کشور بررسی و حل خواهیم کرد.

رئیسی گفت: ادای احترام می‌کنم به شهدای عالی قدر استان و البته استان کهگیلویه و بویرحمد از استان‌هایی است که شهدای عالی قدری تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس قوه قضائیه با گرامی داشتن یاد و خاطره مرحوم آیت الله ملک حسینی نماینده فقید، ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: یاد ایشان را گرامی می‌داریم و برای ایثارگران و جانبازان استان هم طلب عافیت می‌کنم.

رئیسی به حادثه تلخ زلزله سی سخت مرکز شهرستان دنا هم اشاره و یادآورشد: این زلزله همه را نگران و البته الحمدالله، اقداماتی برای امدادرسانی از سوی مسوولان استانی و ملی شده و از طریق رسانه ملی آن را دنبال می‌کردم.

وی گفت: از استاندار و مدیران خدمت رسان می‌خواهم حضور و پیگیری در منطقه اولویت آنان در امروز باشد و البته ما از حضور این عزیزان تشکر می‌کنیم.

رئیسی گفت: از آنان می‌خواهم اولویت را در حضور در منطقه زلزله زده سی سخت بدانند و خدمت رسانی به آنان را دنبال کنند.

وی افزود: امیدوارم خداوند به همه آنان صبردهد و به ما توفیق دهد زندگی آن را هرچه زودتر سامان بدهیم.
رئیس قوه قضائی پس از ورود به یاسوج وارد زندان مرکزی این شهر شد.

پاسخ دادن