راه اندازی سرویس اشتراک «توئیتر آبی» در کانادا و استرالیا

توئیتر در حال راه اندازی یک سرویس اشتراک جهانی است که از کانادا و استرالیا آغاز می‌شود و گزینه‌های بیشتری همچون کلید «آندو توییت» (بازگشت) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

خدمات جدید که در چارچوب سرویس اشتراک «توئیتر آبی» و با هدف درآمدزایی برای این شرکت ارائه می‌شود، به کاربران امکان می‌دهد تا محتوای حساب‌هایشان را در پوشه‌های جداگانه‌ای دسته‌ بندی کنند.

کلید «آندو توییت» (بازگشت) نیز به کاربران تا ۳۰ ثانیه فرصت می‌دهد تا یک توییت فرستاده شده را قبل از ظاهر شدن در صفحه، کنسل و حذف کنند. با این وجود هنوز دکمه «ویرایش» به این خدمات اضافه نشده است.

ابزارهایی برای خواندن آسانتر موضوعات همچنین استفاده از نمادهای قابل تنظیم و تم‌های رنگی نیز از دیگر خدمات سرویس اشتراک جدید است.

این شرکت اعلام کرده است که استفاده کنندگان از این خدمات، از پشتیبانی اختصاصی بیشتری برخوردار خواهند شد؛ به این معنی که به گزارش‌ها و درخواست‌های آنها زودتر از دیگر کاربران پاسخ داده می‌شود.

هزینه اشتراک ماهانه این سرویس جدید، برای کاربران در کانادا ۳.۵۰ دلار (۲.۸۹ دلار آمریکا) و در استرالیا ۴.۵۰ دلار (۳.۴۵ دلار آمریکا) است.

شبکه اجتماعی توئیتر روزانه نزدیک به ۲۰۰ میلیون کاربر دارد که البته کمتر از شمار کاربران در سایر شبکه‌های اجتماعی است.

فیس بوک در مارس ۲۰۲۱ میلادی به طور متوسط روزانه ۱.۸۸ میلیارد کاربر و اسنپ چت نیز در سه ماهه اول سال جاری ۲۸۰ میلیون کاربر فعال روزانه داشت.

در پی انتشار این خبر ارزش سهام توئیتر در اوایل روز پنج‌شنبه یا ۲.۳ درصد افزایش یافت و به ۵۸.۴۵ دلار رسید.

پاسخ دادن