روایتی از قبرستان لوکس لواسان

مردی که همسرش را بسیار دوست داشت ، پس از مرگ همسرش قبرستانی لوکس برای وی در لواسان ساخت که دایم آن را تزئین می کند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۷ خرداد ۹۹

قبرستان به اصطلاح لاکچری‌ای که چند روز قبل ویدئویی از آن در فضای مجازی دست به دست می‌شد در واقع یک قبرستان وقفی قدیمی است و ماجرای لاکچری شدنش بر می‌گردد به زنی کرشمه نام که پیکرش در این قبرستان دفن شده. بانو کرشمه متولد ۱۳۵۵ بوده و در سال ۹۷ در سن ۴۲ سالگی از دنیا رفته و کرشمه‌اش آن‌قدر قوی بود که بعد مرگش گورستان گلندوک نیز متحول شد!

این مرحومه کیست و چه کسی دور  و بر مزارش را به سبک اروپایی و آمریکایی آرایش داده حرف و حدیث زیاد است ولی نقطه اشتراک همه اینها‌می‌رسد به یک مرد که شوهر این زن است که خارج زندگی می‌کند و کارش برج سازی است و مولتی میلیاردر است،‌ مردی که می‌گویند هر پنجشنبه خیرات مفصلی برای همسرش می‌دهد.

یکی از اعضای هیات امنای گورستان می‌گوید آقای … سالی چند بار  که به ایران می‌آید به عشق همین زن است و می‌خواهد باز هم دنیا و همه زیبایی‌هایش را به پای همسرش بریزد،‌ حتی شده با آباد کردن همه گورستان،‌ حتی با ساختن سرویس‌های بهداشتی مجهز و لوکس و حالا هم با طرحی برای برنزی کردن سر در گلزار

1 پیام

  1. خدا عقل بده .این همه بازنشسته منتظر مبلغی اندک افزایش حقوق هستن اون وقت اونایی که دارن نمیدونن چطور خرج کنند.یکساله تو خونه گوشت نیومده از پسرم خجالت میکشم پول ندارم بفرستمش گواهینامه بگیره پول ندارم بفرستمش دانشگاه .اون وقت آقای برج ساز چه خرج بیهوده ای می‌کنه.

پاسخ دادن