روحانی: حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان به موقع پرداخت شود

رئیس جمهور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی بر ضرورت پرداخت بهنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان تاکید کرد.


تهران- اقتصادبرتر- ۱۳ اردیبهشت ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تسنیم ، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه و دیگر اعضا برگزار شد.
در این جلسه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از اقدامات این سازمان در جهت تحقق قانون بودجه سال ۹۹ کل کشور مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.
محمد باقر نوبخت در این گزارش، با توجه به شرایط ویژه اقتصادی جهان ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت انجام اقدامات لازم برای مدیریت تبعات و آثار آن بر اقتصاد ایران، پیشنهادهایی را در زمینه صرفه جویی در هزینه ها و همچنین مدیریت مصرف منابع ارائه کرد.
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در این جلسه بر ضرورت پرداخت بهنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان و همچنین توجه به الزامات سال کنونی در زمینه جهش تولید و تحرک اقتصادی و مدیریت بودجه سال ۹۹ در این چارچوب، تاکید کرد.
در این جلسه اعضای شورا خواستار صرفه جویی در هزینه های بودجه و تداوم تخصیص منابع برای پرداخت هزینه های حقوق و همچنین یارانه های حمایتی و معیشتی به خانوارهای دارای شرایط شدند.
تاکید بر لزوم استمرار اجرای طرح های اشتغال زا و عمرانی در کشور از دیگر محورهای مورد تایید اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه بود.

پاسخ دادن