روزنامه سان انگلیسی باز هم دروغ نوشت؛ پوتین بیمار نیست!

اقتصاد برتر

سخنگوی کرملین مطلب منتشر شده در روزنامه انگلیسی سان را با این ادعا که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به دلیل مشکلات سلامتی قصد دارد استعفا دهد را تکذیب کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۶ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، در هفته های پیش روزنامه سان انگلیس پل پوگبا در اعتراض به اظهارات امانوئل ماکرون درباره دین اسلام، تصمیم به خداحافظی از تیم ملی فرانسه گرفته است. پل پوگبا، بازیکن تیم ملی فرانسه با انتشار تصویری از خبر روزنامه سان در استوری اینستاگرام خود، شایعه خداحافظی‌اش از تیم ملی این کشور را تکذیب کرد.

پسکوف اطاعات در مورد احتمال استعفای پوتین را رد کرد

به گزارش اسپوتنیک، دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین مطلب منتشر شده در روزنامه انگلیسی سان را با این ادعا که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به دلیل مشکلات سلامتی قصد دارد استعفا دهد را تکذیب کرد. پسکوف اطمینان داد که پوتین اصلا چنین برنامه ای ندارد و همچنین مشکلات سلامتی نیز ندارد.

پسکوف در گفتگو با خبرنگاران هنگامی که از وی خواسته شد درباره ادعای رسانه های غربی مبنی بر اینکه رئیس جمهور روسیه به دلیل بیماری یا درخواست خانواده استعفا می دهد، اظهار نظر کند، افزود: “می دانید، درباره این ادعا چیز زیادی برای اظهار نظر وجود ندارد و کاملا بی معنی و مزخرف است.رئیس جمهور حال خوبی دارد … وضعیت سلامتی او عالی است.”

پسکوف به سوال خبرنگار درباره اینکه آیا رئیس جمهور روسیه قصد استعفا دارد گفت: “خیر”

سخنگوی کرملین افزود: برنامه کاری رئیس جمهور “تحت تأثیر خطرات اپیدمیولوژیک قرار دارد و اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی و سلامتی رئیس جمهور در حال انجام است.”

پیشتر نشریه سان گزارش داده بود که پوتین احتمال دارد اوایل سال آینده به دلیل مشکلات سلامتی از سمت خود خارج شود. این نشریه با استناد به دانشمندان استدلال کرد که رئیس جمهور روسیه ممکن است نشانه هایی از بیماری پارکینسون داشته باشد.

#ولادیمیر_پوتین

پاسخ دادن