زالی مدیر عامل ایران خودرو دیزل شد

زالی مدیر عامل ایران خودرو دیزل شد

در حکمی از سوی مدیرعامل ایران خودرو، محمد زالی به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره موظف ایران خودرو دیزل منصوب و معرفی شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ آذر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل ازایکوپرس، در اجرای تصمیمات جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده ایران خودرو دیزل و برابر با ماده ۱۱۰ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، محمد زالی به عنوان نماینده ایران خودرو در هیات مدیره شرکت مذکور به سمت مدیرعامل و عضو هیات مدیره موظف منصوب شد. مراسم معارفه زالی با حضور اعضای هیات مدیره ایران خودرو و معاونان و مدیران شرکت ایران خودرو دیزل برگزار شد.
زالی از مدیران با سابقه خودروسازی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علم و صنعت است. وی پیش از این به عنوان عضو هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت تحقیق و طراحی موتور ایران خودرو (ایپکو) مشغول به فعالیت بوده است.
لازم به ذکر است، هم زمان مهدی بالو به عنوان عضو هیات مدیره موظف شرکت ایران خودرو دیزل جانشین بیژن گرمچی شد.

2 نظر از مردم

  1. با سلام؛ آقای زالی مدیر عامل سابق شرکت ایپکو، کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علم و صنعت تهران ؛ ایپکو یکی از شرکت‌هایی است که موفق به کسب عنوان “دانش بنیان” از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است. هدف اصلی آن، تحقیق و توسعه پیشرانه‌های نوین در راستای کاهش مصرف سوخت و انتشار آلاینده ها به‌ویژه با استفاده از توسعه‌ی انواع گازسوز است که امروزه با توجه به گرانی #قیمت_بنزین و اصلاح استفاده از سوخت زحمات زیادی برای این شرکت کشیدند و در زمینه پاکدستی خیلی آدم خوبیه و مرد مسلمان و سالمی است امیدوارم مثل شرکت ایپکو که قبلا مدیر عامل بود در اینجا هم موفق بشه ، دولت باید تا میتونه از این آدم های سالم و متخصص استفاده کنه . با آرزوی موفقیت برای مجموعه متخصص ایران خودرو که از کارشناسان این صنعت در حال بهره مند شدن است.

  2. آقایان یونسیان و گرمچی رو علیرغم همه توانمندی به بهانه رعایت قانون منع اشتغال بازنشستگان عزل کردند در حالی که همین آقای حسن وفادار ینگجه (فرد سمت راست تصویر) ۸ سال پیش که مدیر عامل چرخشگر تبریز بود، بازنشسته شد و بعد از ۸ سال به دلیل رفاقت با آقای قدیمی با وزیر صمت عضو هیئت مدیره ایران خودرو شده. ظاهرا قانون فقط برای بعضیا قانونه.

پاسخ دادن