زلزله سفید سنگ خسارت جانی نداشت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: طبق آخرین اخبار رسیده زلزله ۴.۲ ریشتری سفید سنگ فریمان در این استان خسارت جانی نداشته است.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ دی ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، حجتعلی شایانفر  در این باره افزود: در حال حاضر پنج گروه ارزیاب از هلال احمر شهرهای فریمان و تربت‌جام به منطقه سفید سنگ  اعزام شده اند.  ستاد مدیریت بحران شهرستان فریمان و بیمارستان‎های منطقه به حالت آماده باش در آمده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: خسارتی در شبکه‌های برق، آب ، گاز و مخابرات فریمان ایجاد نشده و خدمات رسانی ادامه دارد.
تمامی هماهنگی های لازم برای امدادرسانی به آسیب دیدگان احتمالی این زلزله با همکاری فرمانداری فریمان، ستاد مدیریت بحران، نیروهای بخشداری و دهیاری‎ها انجام شده است.

شایانفر ادامه داد: این زمین لرزه ۴.۲ ریشتری در شهرستان‌های مشهد و تربت‌جام نیز احساس شد. زمین لرزه ای به شدت ۴.۲ ریشتر در حوالی ساعات ۲۲ و ۵۷  دقیقه و ۴۹ ثانیه دیشب در عمق ۹ کیلومتری زمین در منطقه سفید سنگ فریمان رخ داد. فروردین سال ۱۳۹۶ نیز زمین لرزه‌ای با شدت ۶.۲ ریشتر در همین منطقه رخ داد که بر اثر آن چهار روستا تخریب، ۲ نفر کشته و ۱۷ نفر زخمی شدند. فریمان در ۶۵ کیلومتری شهر مشهد واقع است.

پاسخ دادن