زمان برگزاری سه کنکور سراسری تغییر کرد

اعلام زمان برگزاری آزمون دکتری وکارشناسی‌ ارشد
اقتصادبرتر

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در پاسخ به درخواست های داوطلبان، زمان جدید آزمون های کشوری به ستاد ملی کرونا پیشنهاد شد و در صورت تایید ستاد، اطلاع رسانی می شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ اردیبهشت ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مهر، فاطمه زرین آمیزی افزود: در پی درخواست‌های داوطلبان مبنی بر تعویق زمان آزمون‌های کشوری به دلیل شیوع کروناویروس، سازمان سنجش جلساتی با حضور وزارت بهداشت، وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش برگزار کرد.

وی افزود: در پی این جلسات، زمان آزمون‌های کشوری کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و کنکور سراسری ۹۹ تغییر کرده است و زمان جدید این آزمون‌ها به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد شده است.شاید در مرداد ماه این آزمون برگزار شود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورت تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا امروز اطلاع رسانی می‌شود.

قرار بود کنکورهای کارشناسی ارشد در ۲۲ و ۲۳ خردادماه، دکتری ۹ خردادماه و سراسری ۱۲ و ۱۳ تیرماه امسال برگزار شود. به نظر می رسد این آزمون ها با یک ماه تاخیر در ماه های تیر و مردادماه داوطلبان را به رقابت بکشاند.

بازگشایی ترم جدید تحصیلی دانشگاه ها بهمن ماه!

درخواست داوطلبان برای تعویق دوباره کنکور ارشد ۹۹

زمان نهایی برگزاری پنج کنکور سراسری اعلام شد

54 نظر از مردم

  1. سلام،وقت بخــیر
    ی سوال خـــــــــــیلی واجب داشتم تروخدا یکی راهنماییم کنه،من داوطلب کنکور سراسریم تو رشته تجربی میخوام بدونم جواب کنکور کی واسه ما میاد؟البته جواب انتخاب رشته نوشته بودن تو بعضی سایتا ک اخرایه مهر دیگ جوابا میاد نمیدونم درس بود یا ن،میخوام بدونم کی دانشگاها شروع میشه؟؟لطفا جواب بدید خـــــیلی مهمه مــــــرسی🌷

پاسخ دادن