زمان ثبت‌نام کارشناسی ارشد پیام‌نور ۹۹ اعلام شد

اعلام شهریه کارشناسی ارشد فراگیر ۹۸

تاریخ دقیق ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در سال جاری اواخر آبان ماه اعلام خواهد شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۶ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمدرضا زمانی در خصوص زمان ثبت نام پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور افزود: در حال حاضر هماهنگی های لازم با سازمان سنجش درخصوص شرایط ثبت نام و موارد امتحانی آزمون در حال انجام است و در اواخر آبان ماه زمان دقیق ثبت نام اعلام می شود.

ظرفیت پذیرش ارشد فراگیر ۹۹
وی اذعان داشت: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور مطابق سال های گذشته، ۳۰ هزار نفر در ۱۳۰۰ رشته محل خواهد بود.

جزئیات پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: داوطلبان پذیرفته شده در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور، از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند و دروس دوره دانش پذیری آن ها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد، به عنوان ترم اول محسوب می شود.

وی با عنوان اینکه این دانشجویان از کلیه تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، تصریح کرد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحدها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است.

وی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور جزو دانشگاه های باز دنیاست و از روش های مختلف با کسب مجوزها می تواند اقدام به پذیرش دانشجو کند و مجوز این دوره نیز در همین راستا صادر شده است.

سایت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۹
دکتر زمانی تاکید کرد: ثبت نام صرفا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می شود و کلیه داوطلبان جهت کسب اطلاعات بعدی می توانند به پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

گفتنی است دفترچه ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ هنوز منتشر نشده است.

پاسخ دادن