ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تهران افزایش یافت

اقتصاد برتر

بدلیل فصل تابستان و افزایش سفر شهروندان ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای شهر تهران از امروز (سه شنبه) ۲۵ مردادماه افزایش یافت.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: باعنایت به افزایش تقاضای سفر در ماه پایانی فصل تابستان و افزایش مراجعات خودرو ها به مراکز معاینه فنی جهت کنترل وضعیت ایمنی، این ستاد جهت تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان نسبت به افزایش ساعت کاری اقدام کرده است.

شهروندان می تواند جهت اطلاع از ساعت کاری و آدرس مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند همچنین تاکید می شود با توجه به آن که اطلاعات مربوط به معاینه فنی شهر تهران در دیگر سایت ها به صورت مستمر به روز رسانی نمی شود حتما شهروندان اطلاعات مورد نیاز مراکز را تنها از طریق سایت رسمی این ستاد دریافت و کنترل کنند، از شهروندان درخواست می شود جهت داشتن سفری ایمن خارج از الزامات قانونی مراجعات دوره ای سالانه، برای اطمینان از ایمنی و سلامتی خودروی خود پیش از سفر از مشاوره فنی و خدمات دقیق و قابل اعتماد این مراکز استفاده کنند.

جهت اگاهی شهروندان در حال حاضر خودروهای داخلی تولید مرداد ۹۷ و ماقبل و خودروهای وارداتی تولید اگوست ۲۰۱۸ و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند. افزون بر این خودروهای غیرمشمول جهت اطلاع از وضعیت فنی خودروی خود و یا استفاده از تخفیف ۳۰ درصدی خودروهای دارای معاینه فنی برتر جهت تردد در طرح کاهش می توانند نسبت به مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران اقدام کنند.

پاسخ دادن