سامانه استعلام سهام عدالت بروز شد

اقتصاد برتر

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت به روز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی به حدود ۱۱ میلیون تومان رسیده است.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۹ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه با تاخیر ۱۱ روزه امروز به روزرسانی شده و مشمولان می توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت های پایانی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده اند می توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز گذشته ارزش سهام عدالتشان به ۱۰ میلیون و ۶۸۳ هزار و ۹۲۲ تومان رسیده است.

2 نظر از مردم

  1. چرا خبر دروغ مینویسید برید تو سایت sahamedalat.ir هنوز آخرین تاریخ بروزرسانی ۱۵ خرداد هست من بعد از این تاریخ روش مستقیم را انتخاب کردم دو هفته هست نمیتونم وارد بشم . شما تونستی وارد بشی خبر کن. فقط تو رو خدا مردم را فریب ندهید و دروغ ننویسید اول صحت خبر را برید بررسی کنید بعد خبر بذارید

پاسخ دادن