ساندرو ارزان‌ترین خودروی اروپا

در سال ۱۹۹۹، رنو شرکت داچیا را خریداری کرد و ۱۳ سال بعد، آن‌ها با مجموعه‌ای از مدل‌های واقعاً ارزان دوباره به بازار خودروی بریتانیا بازگشتند.

تهران- اقتصاد برتر- ۲۵ اردیبهشت ۹۶
یکی از آن‌ها مدل ساندرو می‌باشد که ارزان‌ترین خودروی اروپا شناخته شده است، خودرویی که می‌توان آن را به قیمت ۵۹۹۵ پوند (حدود ۲۹ میلیون تومان) خریداری کرد. با این میزان پول، مشتری‌ها مواردی مانند سانروف، سیستم تهویه یا یک سیستم صوتی استریو در خودروی خود دریافت نمی‌کنند، و باید بی خیال سیستم قفل مرکزی و پنجره‌های برقی نیز بشوند.

اگر انتظارات شما بسیار کم است، کابین این خودروی هاچ بک شما را راضی نگاه خواهد داشت. این خودرو علیرغم قیمت کمی که دارد، چند ایربگ برای سرنشینان جلو و عقب آن روی خودرو نصب شده تا هنگام وقوع تصادف، امنیت سرنشینان تضمین شود.

وب سایت دنده پنج مدل پایه داچیا ساندرو را برای تست به یک سفر ۱۰۰۰ کیلومتری از شهر کاله به کورچول که یکی از مکان‌های مهم برای دوست داران اسکی در رشته کوه‌های آلپ فرانسه می‌باشد برده است.

این تست می‌تواند پاسخ خوبی برای این سؤال باشد که آیا عاقلانه است ۶۰۰۰ پوند برای کرایه یک شب اتاقی در هتلی بسیار لوکس بپردازیم یا این خودروی ساخت کشور رومانی را خریداری نماییم. شما چه تصمیمی در این مورد می‌گیرید؟

* ایران جیب

پاسخ دادن