سایت رسمی فولکس واگن در ایران رونمایی می شود

به دنبال حضور جدی فولکس واگن در ایران از طریق شرکت ماموت خودرو نماینده رسمی فولکس واگن‌، تارنمای این شرکت به بهره برداری خواهد رسید.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۷ مرداد ۹۶

شرکت ماموت‌خودرو به عنوان نماینده رسمی کمپانی بزرگ فولکس واگن آلمان، با حضور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای فولکس واگن، نویدگر حضور بازیگری جدید و قدرتمند در صنعت خودرویی کشور بوده و همچنین موجب افزایش تنوع مدل خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی می باشد.

 

به گزارش اقتصاد برتر به نقل از روابط عمومی ماموت خودرو، این سایت از تاریخ ۱۸ مردادماه سال جاری رسما رونمایی و در معرض بازدید مخاطبان قرار خواهد گرفت، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این تارنما اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص شرکت ماموت خودرو و نیز خودروهای فولکس واگن دریافت کنند.

این گزارش می‌افزاید: علاوه بر اخبار و اطلاعات عمومی شرکت فولکس واگن و شرکت ماموت خودرو نماینده رسمی این خودروساز در ایران، علاقمندان می‌توانند اطلاعات تکمیلی در خصوص مشخصات فنی خودروهای پاسات و تیگوان را نیز در این تارنما به نشانی www.volkswagen.ir مشاهده نمایند.

شایان ذکر است در این وب سایت لینک‌های ارتباطی با فولکس واگن ایران از قبیل اینستاگرام، کانال تلگرام، لینکدین و … در اختیار مخاطبین گذاشته خواهد شد، همچنین دوست داران فولکس واگن می توانند از طریق آپارات ویدئوهای جذاب و هیجان انگیزه این برند را مشاهده نموده و با عضویت در کانال تلگرام فولکس واگن از اخبار و اطلاعات این گروه خودروسازی مطلع گردند .

پاسخ دادن