ستاره های آمریکایی نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۰

دونالد ترامپ از شرکت در یک برنامه تلویزیونی واقع گرا به کاخ سفید رسید. خبر انتخاب او بسیاری از ستاره‌ها را شوکه و حتی عصبانی کرد، اما با این حال برخی از آن‌ها متقاعد شدند که شانس شان را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰، امتحان کنند.

تهران- اقتصاد برتر- ۱۴ شهریور ۹۷

اگر دوست دارید بدانید که این ستاره‌ها چه کسانی هستند، با ما در مطلب همراه باشید.

کانیه وست

کانیه وست از همان آغاز فعالیت اش، همیشه در ایونت و مراسم مختلف شرکت و حتی سخنرانی می کرد. او اعتماد به نفس بالایی در این زمینه دارد، به طوری که یک بار در یک برنامه تلویزیونی زنده گفت: «جرج بوش برای مردم سیاه پوست ارزش قائل نمی شود.» او حتی در برنامه MTV VMAs سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که برای انتخابات بعدی، نامزد می شود.

او در این باره می گوید: «اگر پدربزرگ من زنده بود، نمی گذاشت از هدفی که در سر دارم، پا پس بکشم. چیزی که اهمیت دارد، ایده های ناب و جدید است. افرادی که صادق اند و می خواهند تغییراتی اساسی و متفاوت را در جامعه ایجاد کنند. من خودم به شخصه می خواهم در انتخابات ۲۰۲۰ حضور یابم. من دیدگاه سیاسی ندارم، به هیچ گروه سیاسی هم وابسته نیستم، بلکه نگاه من یک نگاه بشردوستانه است. هدف من ایجاد تغییرات برای مردم سرزمینم است. من دوست دارم که تا زنده هستم تغییراتی اساسی را برای زندگی مردمم ایجاد کنم.»

اگر چه کانیه وست تا به حال حرفی از کاندید شدن نزده بود، اما بعد از انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری، تصمیم گرفت که او نیز شانس خودش را امتحان کند.

کریس راک

کریس راک، بازیگر و کمدین آمریکایی ست. اگر فکر کرده اید که او به شوخی در توییتر خود اعلام کرده که برای انتخابات ۲۰۲۰ نامزد می شود، اشتباه کرده اید. او این حرف را کاملا جدی زده است. در واقع انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور، این انگیزه را حتی به ستاره های سینما و تلویزیون نیز داد تا رویای زندگی در کاخ سفید را در خیالشان واقعی ببینند.

کیتی پری

کیتی پری یکی از ستاره هایی بود که در انتخابات ۲۰۱۶، فعالیت های سیاسی زیادی داشت. او طرفدار هیلاری کلینتون بود و برای او رای های زیادی را جذب کرد. او در اینستاگرام خود پستی از خودش در کنار بیل کلینتون و جرج بوش گذاشت که بدون شک منظورش این بود که در انتخابات بعدی جا آنها خواهد نشست. اگرچه او در مورد این که می خواهد نامزد ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ شود، حرفی نزد اما علاقه او به سیاست بر هیچکس پوشیده نیست.

دواین جانسون

دواین جانسون جایی نوشته: «در حال حاضر من تنها از طریق سرگرم کردن مردم می توانم روی آنها تاثیر بگذارم اما روزی می رسد که از طریق سیاست تمام جهان را دگوگون خواهم کرد. خبر خوب این است که من یک آمریکایی هستم و می توانم برای ریاست جمهوری کاندید شوم.»

بعدها از او پرسیدند که آیا دوست داری برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ کاندید شوی، او نیز در جواب نوشت: «به نظر خودم احتمالش هست.»

اپرا وینفری

 

خیلی ها نظر اپرا وینفری را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ پرسیدند، که نشاندهنده طرفداران زیاد او بود، اما او خودش چگونه فکر می کند؟ او تا به حال طور دیگری فکر می کرد اما پس از انتخاب ترامپ، نظرش عوض شد. اپرا در این باره می گوید: «من هیچ تجریه ای در این زمینه ندارم و به نظرم اطلاعاتم به اندازه کافی نیست اما پس از ترامپ، دارم به این قضیه فکر می کنم.»

سخنرانی که او در مراسم گلدن گلاب ۲۰۱۸ کرد، بر احتمال این که او نامزد انتخابات بعدی باشد، افزود.

مارک زاکربرگ

تنها ستاره ها نیستند که به فکر نامزد شدن برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ می باشند، بلکه افرادی چون مارک زاکربرگ نیز به این فکر فرو افتادند. زمانی که از او پرسیدند آیا می خواهد کاندیدا شود یا خیر، در جواب گفت: «من تمام تمرکزم این است که جامعه ام را به بهترین شکل ممکن بسازم. اصلا به همین دلیل است که در جایی مثل فیس بوک کار می کنم.»

مطمئنا این جواب، احتمال کاندید شدن او را رد نکرد. گزارشاتی نیز حاکی از این که او چندین بار با ترامپ دیدار داشته نیز پخش شده که همگی احتمال این قضیه را افزایش می دهد.

تیم مک‌گرا

تیم مک‌گرا، خواننده سبک کانتری، بارها و بارها در مورد انتخابات ریاست جمهوری و این که دوست دارد به عنوان نامزد در آن شرکت کند، سخن گفته است. او در این باره می گوید: «من برای رئیس جمهور شدن ساخته شده ام. این کار فرصتی را در اختیار من قرار می دهد تا بتوانم تغییرات اساسی را در جامعه ایجاد کنم.»

مارک کیوبن

زمانی که از مارک کیوبن در مورد این که آیا می خواهد در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شرکت کند یا نه سوال کردند، در جواب گفت: «بهتر است که منتظر بمانید و ببینید. من هیچوقت نمی گویم که این کار را نخواهم کرد اما می توانم بگویم که رویایم نیست. بستگی به شرایط دارد، اگر صلاح بدانم، مطمئنا کاندید می شوم.»

پاسخ دادن