سرمایه گذاری ارزی با خرید ملک در فرانسه

اقتصاد برتر

خرید ملک در فرانسه اتفاقی است که می‌تواند در این اوضاع و احوال نامناسب اقتصادی که بسیاری از شیوه‌های سرمایه گذاری با نوسانات فراوانی همراه هستند، شیوه‌ای مناسب و ایمن برای سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری در فرانسه اروپا برای شمار زیادی از افراد جذاب است و به دنبال راهکاری مطمئن در مورد آن می‌گردند.

تهران – اقتصاد برتر – ۰۵ بهمن ۹۹

اگر شما هم در پی اقدام برای خرید ملک در فرانسه هستید و یا دوست دارید که اقامت فرانسه از طریق خرید ملک را به دست آورید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و خواندن هیچ یک از قسمت‌های آن را از دست ندهید.

  • چرا سرمایه گذاری در فرانسه فرصت مناسبی است؟

فرانسه اقتصادی بسیار بزرگ دارد و به خاطر قدرت و پویایی این اقتصاد بزرگ، می‌توان گفت که همیشه فرصت‌های ویژه‌ای جهت سرمایه گذاری در فرانسه فراهم است. سرمایه گذاری در فرانسه اروپا آنجایی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بدانیم فرانسه در جایگاه ششمین اقتصاد بزرگ دنیا قرار دارد و طبعا محیطی بین المللی و همراه با فرصت‌های توسعه اقتصادی جهت سرمایه‎‌گذاری کردن خارجی‌ها در این کشور فراهم است.

این شرایط سبب شده تا وقتی شمار زیادی از افراد برای سرمایه گذاری سراغ اروپا می‌روند، پس از آشنا شدن با پتانسیل‌های فراوان فرانسه، این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و حتی به فکر اخذ اقامت فرانسه هم باشند.

به این ترتیب فرانسه که خودش دومین اقتصاد بزرگ اروپا است، خانه بسیاری از کمپانی‌های بین المللی باشد. بیش از ۵۰۰ شرکت و کمپانی که در فرانسه هستند و در واقع سهم بزرگی از فعالیت‌های اقتصادی دنیا را تشکیل داده‌اند. خرید ملک در فرانسه و گرفتن اقامت فرانسه فرصتی برزگ برای حضور در کنار چنین قدرت‌هایی است.

  • فرصت منحصر به فرد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه می‌تواند کلید یک سرمایه گذاری بزرگ در اروپا برای شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت ویژه مطالب بعدی را به دقت بخوانید.

سرمایه گذاری در فرانسه اروپا در شئون مختلف و به عبارت بهتر در همه انواع دارایی‌ها مجاز است. قسمت خوب ماجرا هم اینجاست که بحث مالیات در فرانسه نسبت به یک شهروند فرانسوی و یک شهروند خارجی تفاوت چندانی نداشته و به صورت کاملا یکسان اجرا می‌شود. تنها تفاوت این ماجرا آنجاست که سرمایه گذار خارجی زمان انتقال سرمایه‌هایش از کشور مبدا باید از بانک‌ها و یا آژانس‌های انتقال پول و صرافی‌ها استفاده کند.

حال اگر یک بانک و یا آژانس بتواند گواهی معتبری از سرمایه گذاری خارجی برای هرگونه پرداخت و یا گرفتن مالکیت به دفتر اسناد رسمی فرانسه ارائه کند، از این پس، آن سرمایه گذار می‌تواند از تمامی مزیت‌های مالیاتی ویژه شهروندان فرانسه بهره مند شود. اینجاست که برای سرمایه گذاری سودمند، بحث خرید ملک در فرانسه و گرفتن اقامت فرانسه اهمیت دوچندانی پیدا می‌کنند.

خرید ملک در فرانسه

  • ملک در فرانسه ارزان تر از رقبای اروپایی

قیمت خانه و املاک در فرانسه در قیاس با سایر کشورها پایین تر است. البته در این میان باید دو شهر پاریس و نیس را مستثنا کرد. اما سرمایه گذار به سادگی می‌تواند برای خرید ملک در سایر کلانشهرهای فرانسه و یا شهرهای کوچکتر اقدام کند چرا که بخاطر قیمت پایین‌تر آن‌ها صرفا اقتصادی با این معامله همراه بود. البته خرید ملک در فرانسه وقتی به سمت خرید در دهکده‌های تفریحی-توریستی برود می‌تواند قیمت پایین تری را هم برای سرمایه گذار به ارمغان بیاورد. این را هم باید گفت که نوع مالکیت در اکثر دارایی‌های فرانسه از نوع مالکیت مطلق است.

  • اقامت فرانسه از طریق خرید ملک یک فرصت کم نظیر

اما خرید ملک در فرانسه جدای از بحث سرمایه گذاری و میزان سودمندی آن، می‌تواند علت مهم دیگری هم داشته باشد و آن هم اخذ اقامت این کشور اروپایی است. در ادامه به بررسی نکات مهمی درباره اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک خواهیم پرداخت.

اقامت فرانسه از رهگذر شیوه‌های گوناگونی ضورت می‌گیرد که از جلمه آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد؛ تحصیل، درمان، اشتغال، ازدواج و البته اقامت فرانسه از طریق خرید ملک. خرید ملک در فرانسه افزون بر اینکه می‌تواند دریافت یک اقامت طولانی مدت در فرانسه را برای شما فراهم کند، عایده مالی و کسب سود اقتصادی را هم در پی خواهد داشت.

  • گرفتن اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چه شرایطی دارد؟

اخذ اقامت فرانسه از راه خرید ملک ، بر خلاف روش‌هایی مثل تحصیل و درمان و اشتغال که به صورت کوتاه مدت تعریف می‌شوند، می‌تواند اقامتی طولانی در فرانسه را برای شما رقم بزند و حتی شما را به یک زندگی دائمی در فرانسه برساند.

برای گرفتن ویزا و یا اقامت فرانسه از طریق خرید ملک نیاز به هیچ گونه نقل و انتقال سرمایه نیست و شما صرفا باید هزینه خرید ملک در فرانسه را انتقال دهید. البته اخذ اقامت فرانسه از راه خرید ملک، می‌تواند زمینه ساز خود اشتغالی و ثبت شرکت و حتی راه اندازی کسب و کار در این کشور را هم برای شما فراهم کند. به تعبیری پنجره‌های کسب و کار تجاری در دومین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا با این اقدام به روی شما باز می‌شود و از اینجا به بعد همه چیز به انگیزه و توانایی‌های شما بستگی دارد.

البته با توجه به جاذبه‌های توریستی کشور فرانسه و مسافرپذیری این کشور از سراسر دنیا، خرید ملک در فرانسه می‌تواند زمینه ساز کسب درآمد از راه ایجاد مراکز توریستی و تفریحی باشد.

  • یک پیشنهاد شگفت انگیز برای خرید ملک در فرانسه

اگر با خواندن نکات مهمی درباره خرید ملک در فرانسه ، اخذ اقامت فرانسه و سرمایه گذاری در فرانسه اروپا مشتاق شدید تا بیشتر به حضور در این کشور اروپایی فکر کنید و یا اطلاعات بیشتری در زمینه پیدا کنید حتما به هوم فرانس مراجعه کنید.

سایت مجموعه هوم فرانس مجموعه کاملی از مقالات تخصصی در زمینه حضور در فرانسه، خرید ملک در فرانسه و اخذ اقامت این کشور و خلاصه تمامی موضوعات مرتبط با این کشور را در اختیار شما می‌گذارد. ضمن آنکه مشاوران متخصص این شرکت آماده ارائه هر گونه پشتیبانی کارشناسی به شما هستند و می‌توانید به صحبت و مشورت با آن‌ها بپردازید.

در نهایت باید گفت که هوم فرانس به عنوان نخستین مجموعه رسمی که خدمات متنوعی در حوزه املاک فرانسه ارائه می‌کند و البته با بهره‌گیری از مدیریتی ایرانی فرانسوی دارای مجوز از اتاق بازرگانی کشور فرانسه است، می‌تواند بهترین همراه شما برای خرید ملک در فرانسه  باشد.

پاسخ دادن