سرمایه گذاری و خرید چین لینک را فراموش نکنید!

اقتصاد برتر

خرید چین لینک با توجه به رشد ۱۰۰ برابری قیمت آن در مقایسه با دو سال گذشته سرمایه گذاری خوبی به نظر می‌رسد! ارز دیجیتال Chainlink نشان داد بیت کوین تنها رمز ارز موفق بازار نیست.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۵ شهریور ۹۹

بازار ارزهای دیجیتال طی سال‌های اخیر مشتاقان زیادی یافته و افرادی زیادی به سرمایه گذاری در آن ترغیب شده‌اند. این اشتیاق بدون دلیل نیست؛ قیمت رمز ارزهایی نظیر بیت کوین در مقایسه با ۵ سال قبل نزدیک به ۱۰۰ برابر افزایش یافته و این جهش قیمت هنوز ادامه دارد. اگر تصور می‌کنید فرصت سرمایه گذاری از بین رفته و دیگر نمی‌توانید به سود هنگفتی از محل خرید و فروش ارزهای دیجیتال دست پیدا کنید، سخت در اشتباه هستید. با خرید چین لینک ، ترون یا دیگر کوین‌های دارای سرعت پیشرفت بالا قادر خواهید بود طی مدت زمان کوتاه به سود زیادی دست پیدا کنید. البته باید شبیه به زمان فعالیت در بورس، بعد از کسب آگاهی و دانش کافی اقدام کنید، در غیر این صورت ضرر خواهید کرد.

وقتی در سال ۲۰۱۵ قیمت هر واحد بیت کوین بین ۱۰۰ الی ۴۰۰ دلار در نوسان بود، ارزهای دیجیتال هنوز چندان جدی گرفته نشده و اقتصاددان‌ها و همچنین کاربران عادی آن‌ها را بدون پشتوانه و بی‌ارزش خطاب می‌کردند. امروز میبینیم خرید ریپل یا دیگر رمز ارزها تبدیل به بهترین گزینه به منظور سرمایه گذاری برای افراد ثروتمند و حتی کاربران عادی شده و ارزهای دیجیتال جزو دارایی‌های بسیار باارزش تلقی می‌شوند. در مقایسه با پنج سال قبل، قیمت کنونی بالای ۱۱ هزار دلاری بیت کوین نشان از افزایش ۱۰۰ برابری ارزش آن طی چند سال اخیر دارد! خوشبختانه همچنان فرصت سرمایه گذاری برای دست پیدا کردن به سود زیاد وجود دارد.

قیمت ارز دیجیتال چین لینک فقط طی یک ماه اخیر بیش از دو برابر افزایش یافته و از ۸ دلار به ۱۹ دلار رسیده است. تحلیلگران زیادی عقیده دارند افزایش ارزش این رمز ارز همچنان ادامه داشته و به همین دلیل دارایی فوق‌العاده‌ای به منظور سرمایه گذاری محسوب می‌شود. به گزارش کوین تلگراف، Chainlink از ابتدای سال ۲۰۲۰ عملکرد قابل توجهی داشته و در حال حاضر یکی از پنج ارز دیجیتال برتر بازار به شمار می‌رود.

  • رشد چین لینک همچنان ادامه‌دار و خرید آن مطمئن است

طی هشت ماه گذشته از سال ۲۰۲۰، قراردادهای همکاری متعددی با توسعه‌دهنده چین لینک بسته شده که نشان‌دهنده علاقه دیگر شرکت‌ها برای همکاری با آ‌ن‌ها است. این موضوع یکی از مهمترین دلایل رشد قیمت این ارز دیجیتال محسوب می‌شود. شرکت‌های همکار، به پتانسیل بالای چین لینک پی برده و به آینده آن امیدوارند.

عملکرد خیره‌کننده چین لینک حقیقتا غیر قابل چشم‌پوشی است و اگر تصمیم به خرید و فروش یک ارز دیجیتال دارید، در حال حاضر کمتر گزینه قدرتمندی همچون آن پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید پنج سال قبل که قیمت بیت کوین ۱۰۰ برابر از ارزش کنونی این ارز پایین‌تر بود، تحلیل‌های درستی پیرامون آینده‌اش وجود نداشت، اما اکنون تحلیلگران زیادی بر اساس فاکتورهای مختلف آینده موفق Chainlink را پیش‌بینی می‌کنند.

برای جلوگیری از ضرر دادن در زمان نوسان‌های شدید قیمت چین لینک می‌توانید با خرید تتر از این اتفاق در امان بمانید. تتر همیشه یک دلار قیمت داشته و در دسته‌بندی استیبل کوین‌ها قرار می‌گیرد. همانطور که می‌بینید ترید ارزهای دیجیتال نیازمند یادگیری یک سری تکنیک و آشنایی با اصول خرید و فروش است و بدون یادگیری آن‌ها، احتمال ضرردهی به جای کسب سود افزایش پیدا می‌کند. برای یادگیری این اصول می‌توانید به وبلاگ صرافی ارز دیجیتال بیت ۲۴ مراجعه کنید.

پاسخ دادن