سریال فرار از زندان همچنان ادامه دارد

سریال فرار از زندان همچنان ادامه دارد

کنترل به موقع حادثه زندان عادل‌آباد شیراز؛ هیچ زندانی موفق به فرار نشده است.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۱ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، دادستان عمومی و انقلاب شیراز با اشاره به کنترل حادثه زندان عادل‌آباد گفت: این حادثه هیچ تلفات جانی نداشته و همان شب گذشته کنترل شد.

حیدر آسیابی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز، درباره جزئیات حادثه ناآرامی شب گذشته در زندان عادل‌آباد اظهار داشت: این حادثه در یکی دو بند از زندان رخ داد که همان زمان با ورود به موقع ماموران حفاظتی کنترل شد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ زندانی موفق به فرار نشده است، گفت: اوضاع تحت کنترل بوده و شناسایی عوامل این ناآرامی در دست بررسی است.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز علت ایجاد این ناآرامی را همان موضوعی دانست که پیش از این در زندان برخی از شهرها رخ داده بود.

 به دنبال برخی حوادث مشابه زندان عادل‌آباد در برخی از شهرهای ایران، رئیس قوه قضائیه نهم فروردین به دادستان‌ کل کشور مأموریت داد تا ضمن پیگیری وقایع اخیر، با تشکیل کمیته‌های قضائی، اطلاعاتی و انتظامی موضوع را بررسی و نتیجه را گزارش کند.

#کروناویروس

بیشتر بخوانید: فرار از زندان؛ فصل پنجم!!

سیدکاظم موسوی، رئیس دادگستری استان فارس گفته است که در شامگاه یکشنبه ۱۰ فروردین در دو بند زندان عادل آباد شیراز “شماری از زندانیان دست به آشوب زدند”.

وی افزود که این ناآرامی‌ها “توسط نیروهای امنیتی زندان و یگان‌های امدادی تحت کنترل” در آمده است.

آقای موسوی گفت که “در این دو بندی که زندانیان آن اقدام به درگیری کرده بودند، زندانیان با جرائم خشن و خاص نگهداری می‌شوند”.

پاسخ دادن