سهمیه سوخت خودروهای حمل و نقل عمومی واریز می شود

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه، ۷۹۶ هزار خودرو حمل و نقل عمومی واریز می شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از گسترش نیوز، مرتضی ضامنی اظهار داشت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت تیر ماه ۱۴۰۰، هفتصد و نود و شش هزار حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، راهبران آموزش و پرورش و پیک موتوری واریز گردید. سهمیه تیر ماه ناوگان اعتباری بیش از ۹۳۰ میلیارد ریال می‌باشد که امروز به حساب رانندگان واریز شد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در باره نحوه استفاده از این اعتبار بیان داشت: این اعتبار در همه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌گردد و آن‌ها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده نمایند. رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی میتوانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر سماس از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

پاسخ دادن