سه هتل در منطقه ۱۰ در حال احداث است

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: به خاطر نزدیکی منطقه به سالن اجلاس سران، نمایشگاه بزرگ و اتوبان ها، فضایی برای احداث هتل فراهم کردیم به طوریکه هم‌اکنون سه هتل در منطقه در حال احداث است تا در جذب گردشگر فعال شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۱ شهریور ۹۹

حمید شهبازی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به صورت مجازی برگزار شد،با بیان اینکه جلساتی با گروه های تاثیرگذار جامعه در منطقه ۱۰ داشته ایم که موجب هم‌افزایی شهرداری و شهروندان شده است، اظهار کرد: رویدادهای خوبی در حوزه های مختلف روی داده و اجرای پروژه های متنوعی را در حوزه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و شهرسازی شاهد هستیم.همچنین در حوزه مشارکتی و سرمایه‌گذاری حضور بخش خصوصی را شاهد بودیم که به توسعه پایدار منطقه کمک کرده است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ افزایشی نسبت به پیش بینی برنامه سالانه در منطقه داشته ایم، گفت: پروژه های متفاوتی از جمله طرح‌های شاخص شهری در منطقه ساخته می‌شود که ساخت تقاطع غیرهمسطح آفتاب از مجموعه رینگ چهارم از آن جمله بود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان افزود: شش کیلومتر از جاده دولت آباد (فرزانگان) تا اتوبان اردستانی از مجموعه رینگ چهارم در منطقه آزادسازی و به مرحله بهره برداری رسیده است و مابقی پروژه تا تقاطع شهید سلیمانی در ۱۰ و ۱۵ در حال انجام است.

وی ادامه داد: سه ایستگاه خط دوم متروی شهر اصفهان در منطقه ۱۰ واقع شده که تملک و آزادسازی انجام شده و همکاران ما در سازمان قطار شهری در حال اجرای عملیات ساخت هستند.

شهبازی بودجه امسال منطقه را ۱۵۰ میلیارد تومان عنوان و اظهار کرد:برای اجرای پروژه های شاخص شهری ۲۰۰ میلیارد ریال، پروژه های مهم ۲۳۰ میلیارد ریال، پروژه های منطقه ای ۱۲۰ میلیارد ریال و سایر پروژه های منطقه ۲۲۰ میلیارد ریال لحاظ شده است که در مجموع برای بخش عمرانی منطقه امسال بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود.

وی با اشاره به واقع شدن مجتمع مطبوعاتی اصفهان در منطقه ۱۰ گفت: سعی کردیم در حد توان فضایی پیش‌بینی کنیم تا ساکنان مجتمع شرایط راحت‌تری داشته باشند؛ یکی از مطالبه های آنها پارکینگ مجموعه مطبوعاتی و اداره ثبت بود که در بودجه امسال مبلغی برای آن پیش بینی کردیم تا در حوالی اینجا زمینی تملک و پارکینگ احداث شود.

  • اجرای طرح‌های مشارکتی منطقه

مدیر منطقه ۱۰ شهر اصفهان به اجرای طرح‌های مشارکتی منطقه اشاره و تصریح کرد: از جمله طرح‌های شاخص و مهم مشارکتی منطقه احداث کلینیک، بیمارستان و هتل در شهرک سلامت است که در این مجموعه دو هزار میلیارد تومان هزینه شده و میتواند به توسعه پایدار کمک کند.

وی بیان کرد: همچنین در حوزه پروژه های مشارکتی شهرسازی ۶۰۰ میلیارد تومان جلب مشارکت داشتیم.

پاسخ دادن