سکه دوباره رکورد زد

امروز در بازار سکه جدید و قدیم با افزایش ۹۵ و ۵۰ هزار تومانی به رکورد شکنی های روزهای قبل ادامه دادند و یورو و پوند هم از ۸۰۵۰ و ۹۰۸۰ عبور کردند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ خرداد ۹۷

امروز هم بازارهای سکه و ارز شاهد ادامه رکورد شکنی های جدید بودند.

در بین ارزها ، بیشترین افزایش قیمت مربوط به یورو و پوند بود که با ۲۷۰ و ۲۱۰ تومان افزایش به ۸۰۵۰ و ۹۰۸۰ رسیدند. فرانک سوئیس هم در یک قدمی ۷ هزار تومانی قرار گرفت و با ۲۰۰ تومان افزایش ۶۹۰۰ تومان قیمت گذاری شد. دلار کانادا و استرالیا هم از مرز ۵ هزار تومانی رد شدند و هر کدام با ۸۰ و ۵۰ تومان افزایش قیمت به ترتیب ۵۲۰۰ و ۵۱۰۰ تومان ارزش گذاری شدند.

دلار ارز مرجع بانک مرکزی امروز تغییری نداشته و همچنان ۴۲۲۱ تومان است.همچنین دلار در بازار زیر زمینی به قیمت حدودی ۶۵۰۰ تومان رسیده است.

در بازار سکه بازهم شاهد افزایش قیمت های نجومی بوده ایم و این دفعه سکه طرح جدید با افزایش خیره کننده ۹۵ هزار تومان به قیمت ۲ میلیون و ۴۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. سکه طرح قدیم با ۵۰ هزار تومان افزایش رکورد جدید را ثبت کرد و ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان ارزش گذاری شد.

نیم سکه هم افزایش قیمت خیره کننده ای داشته و این دفعه با ۶۰ هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

ربع سکه با افزایش بسیار چمشگیر ۴۵ هزار تومانی ،۶۹۱ هزار تومان قیمت گذاری شد و سکه یک گرمی با ۱۵ هزار تومانی به قیمت ۳۹۶ هزار تومان رسید.

بازار طلا هم با افزایش قیمت ۳۰۰۰ تومانی طلا ۱۸ عیار و ۳۶۹۹ طلای ۲۴ عیار بوده و این طلا ها به ترتیب ۲۰۳ هزار و ۳۷۹ تومان و ۲۷۱ هزار و ۱۷۲ تومان قیمت گذاری شدند.

*بورس پرس

پاسخ دادن