شروع امروز بورس ۱۵ مرداد ۹۹

درخواست‌10 گانه سهامداران مورد پذیرش قرار گرفت

نمادهای شاخص‌ساز که عمدتا مربوط به صنایع بزرگ هستند در آخرین روز معاملاتی هفته نیز به روند اصلاحی خود ادامه دادند و با کاهش قیمت رو به رو‌اند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ مرداد ۹۹

به  گزارش #اقتصادبرتر ، به اطلاع سرمایه گذاران محترم میرساند، زمان انجام معاملات در نماد معاملاتی صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم (#دارا_یکم) از ساعت ۱۲:۳۵ الی ۱۳:۴۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۳۵ الی ۱۲:۴۵ می باشد.

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران:

زمان انجام معاملات در نماد معاملاتی شرکت ایران خودرو (#خودرو) از ساعت ۱۲:۳۵ الی ۱۳:۳۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۳۵ الی ۱۲:۴۰ می باشد.

زمان انجام معاملات در نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (#شستا) از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۵:۰۰ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۴:۰۵ می باشد.

زمان انجام معاملات در نماد معاملاتی شرکت صنعتی زر ماکارون (#غزر) از ساعت ۱۲:۵۵ الی ۱۳:۵۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۵۵ الی ۱۳:۰۰ می باشد.

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران:

زمان انجام معاملات در نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین (#سیتا) از ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۳:۴۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۲:۵۰ می باشد.

نمادهای #وسپه و #وصندوق با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می گیرند و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت.

توقف نمادهای #دبالک، #ثتران و #ورازی به علت افشای اطلاعات با اهمیت

برترین صفوف خرید در پیش گشایش امروز:
#وپارس/ حجم صف: ۱ میلیارد و ۷۹ میلیون/ قیمت: ۴۶۸۰ ریال
#وآیند/ حجم صف: ۳۳۱ میلیون/ قیمت: ۲۰,۳۶۹ ریال
#وملل/ حجم صف: ۳۰۰ میلیون/ قیمت: ۱۷,۸۷۸ ریال
#ولپارس/ حجم صف: ۲۳۸ میلیون/ قیمت: ۳۵۸۰ ریال
#ونیکی/ حجم صف: ۱۵۳ میلیون/ قیمت: ۳۸,۲۶۰ ریال
#سامان/ حجم صف: ۱۴۷ میلیون/ قیمت: ۲۳,۹۳۳ ریال
#شپلی/ حجم صف: ۱۴۳ میلیون/ قیمت: ۸۴۹۹ ریال
#ونوین/ حجم صف: ۱۴۲ میلیون/ قیمت: ۷۰۲۰ ریال
#آبادا/ حجم صف: ۱۳۵ میلیون/ قیمت: ۲۴,۱۰۰ ریال
#شجم/ حجم صف: ۱۱۲ میلیون/ قیمت: ۱۲,۴۹۲ ریال
#بزاگرس/ حجم صف: ۹۷ میلیون/ قیمت: ۲۳,۱۴۶ ریال
#وغدیر/ حجم صف: ۸۳ میلیون/ قیمت: ۲۳,۶۰۰ ریال
#وخارزم/ حجم صف: ۷۶ میلیون/ قیمت: ۱۹,۰۳۰ ریال
#لکما/ حجم صف: ۷۲ میلیون/ قیمت: ۱۴,۸۶۹ ریال

طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر، نماد #وملی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ تعلیق شد. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران

زمان انجام معاملات در نماد #خودرو از ساعت ۱۲:۳۵الی ۱۳:۳۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۳۵ الی ۱۲:۴۰ می باشد
زمان انجام معاملات در نماد #سیتا از ساعت ۱۲:۴۵الی ۱۳:۴۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۴۵ الی ۱۲:۵۰ می باشد
زمان انجام معاملات در نماد #غزر از ساعت ۱۲:۵۵الی ۱۳:۵۵ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۵۵ الی ۱۳:۰۰ می باشد
زمان انجام معاملات در نماد #شستا از ساعت ۱۴:۰۰الی ۱۵:۰۰ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۴:۰۵ می باشد

طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر، نماد #همراه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ تعلیق شد. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران

#فاراک با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر متوقف شد

شاخص کل با رشد نزدیک به ۱۷ هزار واحد در دقایق ابتدایی بازار به ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲ هزار بازگشت

#فارس در آستانه بالا در حال معامله؛ ۱۵ میلیون سهم دست به دست شد

#کی_بی_سی به دلیل نوسان قیمت بیش از ۵۰ درصد در نماد اصلی، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی ناشر متوقف شد

#گکوثر به دلیل نوسان قیمت بیش از ۵۰ درصد در نماد اصلی، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی ناشر متوقف شد

#شبندر در محدوده مثبت کامل خریدار دارد؛ ۵۲۰۰ تومان

نمادهای #وپاسار، #تاپیکو و #لپارس با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می گیرند و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت

#حکشتی در آستانه صف خرید قرار گرفت

مادهای گروه بیمه این روزها مورد استقبال فعالان بازار قرار گرفته.
#دانا و #میهن بیشترین ارزش معاملات را امروز به خود اختصاص داده‌اند.

کشف قیمت امین در مبلغ ۱۰,۴۰۰ ریال

در جریان عرضه اولیه سهم #امین به هر کد حداکثر ۱۶۱ سهم در قیمت ۱۰,۴۰۰ ریال تخصیص یافت که حدوداً برابر با ۱ میلیون و ۶۸۰ هزار ریال است.

شفاف سازی تبرک در خصوص حادثه رخ داده در زیرمجموعه

شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک اعلام نمود پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اتفاق پیش آمده به استحضار می رساند شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک دارای چندین شرکت تولیدی سهامی خاص و سهامی عام است که این حادثه در یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه کارخانجات صنعتی تبرک رخ داده و ضرر مالی قابل توجهی به شرکت بهاران گلبهار خراسان وارد ننموده و قعالیت تولید شرکت در روال عادی ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: درصد سهامداری خود در شرکت ها را به کمتر از ۴۰ درصد می رسانیم

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از طرح کاهش مالکیت در شرکت ها به کمتر از ۴۰ درصد سهام و افزایش وام به بازنشستگان در سال جاری خبر داد .

شرکت لاستیک یزد اعلام نمود با توجه به مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ فروش هر کیلوگرم تایر سواری و وانتی رادیال ٢٠ درصد ، هر کیلوگرم تایر سواری و وانتی بایاس ١۶ درصد ، نسبت به نرخ های فروش قبل افزایش یافته است ضمناً با توجه به سهم هر یک از گروه محصولات در تولیدات شرکت اثر افزایش نرخ فوق به صورت میانگین ١٩.٧ درصد نسبت به قبل میباشد.

اختصاص حداکثر ۱۶ سهم در عرضه اولیه #شاروم به هر کد معاملاتی

میزان مشارکت: ۵ میلیون و ۴۳۳ هزار و ۱۹۰ کد معاملاتی

تعداد کدهای تخصیص‌یافته: ۵ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۵۴۸ کد ‏ ‏

ارزش معامله بدون کارمزد : ۱۰ هزار و ۸۰ تومان

قاب پایانی معاملات آخرین روز کاری هفته

روز جاری در مجموع حدود ۲۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سهام (به جز عرضه اولیه) خرید و فروش شد که پنج نماد #شتران، #شپنا، #خودرو، #وبانک و #فملی به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

 در آخرین روز معاملاتی هفته معادل هزار و ۴۵۵ میلیارد تومان سهام پالایش نفت تهران دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان دیگر سهام پالایشگاهی‌ رتبه دوم را به دست آورد؛ سهام ایران #خودرو نیز به جایگاه سوم رسید.

 بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “فرآورده‌های نفتی” تعلق داشت به طوری که چهار هزار میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “خودرو و ساخت قطعات” با معاملات سه هزار و ۲۸۰ میلیارد تومانی دوم شد و “محصولات شیمیایی” در جایگاه سوم قرار گرفت.

 از نکات قابل توجه امروز قرارگیری “هتل و رستوران” در بین ۱۰ گروه اول بود که این مهم پس از معامله بیش از دو درصد ارزش بازار این گروه اتفاق افتاد.

 امروز دو درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری شاهد (#ثشاهد) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۳۱ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۴۸ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۷ نماد نخست اختصاص داشت.

پاسخ دادن