شروع بورس امروز ۱۴ مهر ۹۹

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/بانکی‌ها در بورس امروز خواستنی شدند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به دو هزار و ۳۹۰میلیارد تومان رسید.

شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۴۹۸ واحد قرار گرفته است.

#فارس، #فملی و #فولاد بیش‌ترین تأثیر منفی و نمادهای #وپارس #کاما و #خودرو بیشترین اثر مثبت را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

در ساعت ۹ و ۴۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۲۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۱۶۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۹۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش #وملی، #ثشاهد» و #وشهر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه‌ صنعتی‌ ملی‌ ۳۸۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید #وآیند، #وسپهر و #خودرو در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۶۵۰میلیارد تومان (۷۳درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان (۳۸درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۹ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۲۱ نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف کاشی‌ سعدی‌ (#کسعدی) به ۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۸۹۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۳۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با تقاضای خرید ۲۹۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۴درصد از هشت هزار و ۴۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۴۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۵۳درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۰هزار و ۸۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن