شروع بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹

ادامه روند اصلاح و صعود در بورس، سهامداران نترسند!

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/حقیقی‌ها در مسیر با بازار قرار گرفتند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۶ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۷۵ میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند و نمادهای #خودرو، #وبملت و #فولاد در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود چهار هزار و ۸۶۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۸۵۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید #وآیند، #خودرو و #وبملت به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۵۸۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش #وملی، #گشان و #ثشاهد در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع دو هزار و ۳۳۰ میلیارد تومان (۴۸درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان (۵۶ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۸۲ نماد و حجم صف‌های فروش در ۵۵ نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف صنایع فولاد آلیاژی یزد (#فولای) به ۶.۴ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای هزار و ۴۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۶۱۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «دباغی، پرداخت چرم و ساخت انواع پاپوش» با فشار فروش ۳۹۰ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۶ درصد از هفت هزار و ۸۷۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۴۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۱۶ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هزار و ۳۶۰میلیارد تومان خواهد رسید.

پاسخ دادن