شروع بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹

درخواست‌10 گانه سهامداران مورد پذیرش قرار گرفت

بازار بورس تهران امروز هم طبق روال روزهای گذشته، در محدوده منفی و با افزایش عرضه آغاز بکار کرد و شاهد افت بیش از ۱۱ هزار واحدی شاخص کل هستیم.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، بازار طبق روال حاکم شده در این روزها در محدوده منفی و با شکل گیری صفوف فروش بروی نمادهای بزرگ و کوچک آغاز بکار کرد.

بازار بورس تهران امروز هم طبق روال روزهای گذشته، در محدوده منفی و با افزایش عرضه آغاز بکار کرد و شاهد افت بیش از ۱۱ هزار واحدی شاخص کل هستیم.

شاخص کل در این دقایق در سطح ۱ میلیون و ۲۵۱ هزار واحد قرار دارد. شاخص هم وزن هم با افت بیش از ۱۰۰۰ واحد مواجه است.

فلزی ها، خودرویی ها، بانکی ها، فرآورده های نفتی و معدنی ها تماما منفی دنبال می شوند.

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۳هزار و ۸۶۵واحدی (۱.۱درصد) در ارتفاع یک میلیون و۲۴۹هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۳درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۳۵نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۲۵نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقوقی ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۲۵۰میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند و نمادهای #سیتا، #امین و #ولپارس در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به ۶۸۰میلیارد تومان رسید.

نماگر بازار در یک ساعت نخست معاملات ۱۴,۷۰۰ واحد عقب نشینی داشت
شاخص هم وزن نیز ۱۴۸۰ واحد منفی ست
فملی، خودرو، وبملت، شتران، کگل، پارس و وبصادر بیشترین اثرگذاری بر روند شاخص کل داشتند.

#تاپکیش نماد موردتوجه گروه #رایانه امروز نیز با صف خرید در قیمت ۱۴,۴۷۸ ریال همراه است با حجم تقاضای کنونی بیش از ۱۰ میلیون سهم

معاملات بورس تهران، امروز، یکشنبه، ۱۸ آبان‌ماه هم متاثر از ریزش‌های پی‌درپی اخیر قرار گرفت و بازار در کمتر از یک‌ساعت از شروع معاملات، با ۱۵ هزار واحد ریزش مواجه شد. به این ترتیب، نمادهای بزرگ و کوچک، در صف فروش قفل شدند تا کل معاملات امروز به رقم اندک ۴۰۹۱ میلیارد تومان برسد.

پاسخ دادن