شروع بورس امروز ۲۰ آبان ۹۹

شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۹هزار واحد قرار گرفته است.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۰ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، #فولاد، #فملی و #خودرو بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای #حکشتی، #شبندر و #پارسان بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

نقشه بازار سهام بر اساس ارزش معاملات/ بازگشت معاملات روزانه به تعادل بازار کمک کرد

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد ۷هزار و ۵۴۹واحدی (۰.۶درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۲۲هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۰.۱درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۹۸نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۶۱نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقوقی ها تا ساعت مورد اشاره رقمی بیش از ۷۵میلیارد تومان نقدینگی به بازار وارد کردند و نمادهای #حکشتی، #خودرو و #خگستر در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به یک هزار و ۸۸۰میلیارد تومان رسید.

نبض بازار مثبت و منفی می‌شود!

در گروه بانکی شاهد رنج منفی در #وبملت و #وبصادر هستیم.

 #خساپا و #خگستر مجددا با افزایش عرضه مواجه‌اند.

 #ذوب، #فولاد و #فاسمین با افت قیمت روبه‌رو شدند.

این خبر تکمیل می شود …

1 پیام

  1. یک سوم شدن سرمایه ها و یا نصف شدن پولهای وارد شده به بورس ضرری است که عامل دارد و باید این ضرر از جانب ضررزنندگان به نحوی جبران شود. اینکه چند حقوقی الان بخش بسیار ناچیزشان را برای خرید بگذارند تا بازار تکانی بخورد در اصل این رد گم کردن برای عامل ضرر است
    دولت مردم را دعوت به بورس کرده است و بعد به آنها ضرر زده است
    حقوقیهایی که برای خرید بیشتر سهام از شرکتهایی که ۴۰ تا ۵۰ درصد آن را دارند، اقدام به فروش سهام می کنند، اینها عامل ضرر زننده به مردم بیچاره ای هستند که جایی برای حفظ ارزش پولشان جز بورس ندیده اند. آیا حدیث لاضرر و لاضرار اینگونه جاها را نمی گیرد. پیامبر جلو ضرر بر مردمش را می گرفت.
    آیا این مردم نسبت به موسسات مالی که جلو ضررشان گرفته شد اولویت ندارند.
    حقوقیها و بانکهای ی ضرر زننده معلومند و مشخص و ضرر از طریق بازگرداندن سهامهای خریداری شده با قیمت ارزان نیز ممکن است پس چرا نباید اقدامی صورت گیرد در جهت جبران ضرر

پاسخ دادن