شروع بورس امروز ۲۹ مهر ۹۹

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام/بازار در باتلاق فروش دست و پا می‌زند.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۹ مهر۹۹

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۱۱هزار و ۲۴۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروش که در سیستم معاملات ثبت شده به ۱۰هزار و ۸۱۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش #خودرو، #شپنا و #فولاد به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام خودرو حدود ۵۸۰هزار میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. همچنین بیشترین تقاضا در صفوف خرید #شاروم، #ولپارس و #کدما مشاهده می‌شود.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۴۰میلیارد تومان (۸۰درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۳هزار و۸۰۰میلیارد تومان (۳۴درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۲نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۵نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف گروه صنعتی ملی (#وملی) به ۲.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۵۹۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن هزار و ۵۴۰میلیارد تومان می‌شود. گفتنی است که بازار آنچان مورد کم لطفی معامله‌گر‌ها قرار گرفت که هیچ گروهی صف خرید ندارد.

این جدول حدود ۳۳ درصد از ۱۱هزار و ۶۷۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۷۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۶۷۶ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۲هزار و ۳۷۰میلیارد تومان خواهد رسید.

نمای بازار در پایان نیمه اول معاملات/هر روز دریغ از دیروز

افت ۳۴هزار واحدی شاخص کل (۲.۳درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۴۲۸هزار واحد قرار داد.
شاخص هم وزن با افت ۰.۹ درصدی مواجه شد.
ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس از هزار و ۵۷۰ میلیارد عبور کرد.
۲۷۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی
رشد بیش از یک درصد ۵۱نماد و افت بیش از یک درصد ۴۹۹ نماد

این خبر تکمیل می شود..

پاسخ دادن