شروع بورس امروز ۳۰ شهریور ۹۹

شاخص کل دقایق ابتدایی را با افت بیش از ۲۴ هزار واحد بر روی رقم ۱ میلیون و ۶۷۴ هزار واحد آغاز کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، دقایق ابتدایی بازار امروز با افزایش نسبی عرضه آغاز شده است. دقایق ابتدایی بازار امروز با افزایش نسبی عرضه آغاز شده است. #فملی #فولاد #وبملت شاخص‌سازان اصلی منفی هستند و نمادهای پالایشی شامل #شپنا #شبندر #شتران از جمله نمادهایی هستند که در دامنه مثبت معامله می‌شوند و سعی بر مثبت کردن شاخص دارند.

#فملی #فولاد #وبملت شاخص‌سازان اصلی منفی هستند و نمادهای پالایشی شامل #شپنا #شبندر #شتران از جمله نمادهایی هستند که در دامنه مثبت معامله می‌شوند و سعی بر مثبت کردن شاخص دارند.

#فملی #فولاد #وبملت بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل را داشته‌اند بیشترین تاثیر مثبت را ایفا کرده‌اند.

#یادآوری ساعت ۲۴ امشب ۳۰ شهریورماه آخرین مهلت خرید واحدهای صندوق پالایشی یکم است.

#غپاک
دریافت مجوز تغییر بیش از۱۰درصددر نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۸۶۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶ هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود پنج هزار میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش #وملی، #ثشاهد و #انرژی۳ به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه صنعتی ملی ۴۵۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید #زاگرس، #پترول و #ثامید در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان (۸۲ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۵۸۰ میلیارد تومان (۳۸ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۳ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۱۱ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف توسعه و عمران امید (#ثامید) به سه درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“خودرو و ساخت قطعات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۱۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۶۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “محصولات شیمیایی” با تقاضای خرید ۸۳۰ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۶ درصد از هشت هزار و ۷۱۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۴۰ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

عرضه اولیه سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات #وسپهر

 زمان عرضه: یکشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۳۰

حداکثر میزان سهمیه هر فرد: ۱۱۰۰ سهم

دامنه قیمت: ۹۵۰۰ تا ۱۰۱۰۰ ریال

 حداکثر نقدینگی مورد نیاز: ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان

 زمان سفارش‌گیری: ۱۳ تا ۱۷

پاسخ دادن