شروع بورس امروز ۷ آبان ۹۹

شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۲۸۳هزار واحد قرار گرفته است.

تهران – اقتصادبرتر – ۷ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۲۸۳هزار واحد قرار گرفته است.

#رانفور #کگل و #کچاد دو نمادی هستند که در میان گروه معدنی تقاضای خوبی برای خرید دارند.، #فخوز و #کچاد بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای #فولاد، #فملی و #تاپیکو بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

#سیتا و #امین دو نماد عرضه اولیه شده در سال جاری پس از آنکه در روز گذشته به قیمت زمان عرضه خود رسیدند امروز با افزایش تقاضا در سقف قیمت روزانه قرار گرفتند.

در #بانکی ها نمادهای #ونوین و #وگردش با نوسانات مثبت همراه هستند.

#خودرو هم با رشد نزدیک به ۳ درصد مورد توجه است، ۳۵۰ میلیون سهم دست به دست شد.

بازگشایی #کسعدی، #لپارس، #شاملا با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، #شاملاح با توجه به بازگشایی نماد اصلی، بدون محدودیت نوسان قیمت

در ساعت ۹و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۶۲۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش شش هزار و ۷۷۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به شش هزار و ۱۵۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش #دی، #شپنا و #وآیند به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی هزار و ۲۰۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید #ولپارس، #گدنا و #قثابت در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۹۰میلیارد تومان (۶۳ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر سه هزار میلیارد تومان (۴۴ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۰۷نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف بانک #دی به ۳.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌ها و موسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۹۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فرآورده‌های نفتی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۶۰۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سایر واسطه‌گری‌های مالی» با تقاضای خرید پنج میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۰ درصد از هفت هزار و ۴۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۶۴۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۴۴۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۹هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

این خبر تکمیل می شود…

پاسخ دادن