شکایت حوزه علمیه از صبا کمالی

شکایت حوزه علمیه از صبا کمالی

 خبری مبنی بر هتک حرمت به مقدسات اسلام عزیز و اهانت به مؤسس مذهب جعفری وجود مبارک امام صادق سلام الله علیه در فضای مجازی توسط شخصی هتاک به نام خانم صبا کمالی منتشر گردید که قلوب عاشقان اسلام ناب را به شدت جریحه دار نمود.

تهران – اقتصادبرتر – ۹ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، آیا در جمهوری اسلامی این فضای رها شده مجازی که هر انسان بی مقداری در آن به اهانت به مقدسات اسلامی میپردازد؛نباید مورد بررسی و دقت نظر قرار گیرد تا اشخاص زبون و پست مقدسات یک کشور و یک ملت را به سخره نگیرند؟

بسم الله الرحمن الرحیم

دادستان محترم کل کشور حضرت حجت الاسلام والمسلمین منتظری(دامت برکاته)

سلام علیکم
احتراما ضمن تشکر وافر از خدمات ارزشمند جنابعالی و ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله رئیسی(حفظه الله)به استحضار میرساند امروز خبری مبنی بر هتک حرمت به مقدسات اسلام عزیز و اهانت به مؤسس مذهب جعفری وجود مبارک امام صادق سلام الله علیه در فضای مجازی توسط شخصی هتاک به نام خانم صبا کمالی
منتشر گردید که قلوب عاشقان اسلام ناب و مکتب اهل بیت سلام الله علیهم را به شدت جریحه دار نمود.

جنابعالی مستحضرید وقتی شخصی مانند سلمان رشدی ملعون جسارت و اهانت به مقدسات اسلامی نمود؛حضرت امام خمینی (ره) چگونه در مقابلش موضع گیری کردند.

آیا در جمهوری اسلامی این فضای رها شده مجازی که هر انسان بی مقداری در آن به اهانت به مقدسات اسلامی میپردازد؛نباید مورد بررسی و دقت نظر قرار گیرد تا اشخاص زبون و پست مقدسات یک کشور و یک ملت را به سخره نگیرند.؟

در پی این اهانت و هتک حرمت طلاب و اساتید و مدیریت حوزه علمیه حضرت آیت الله ایروانی(ره) و مومنین و دلباختگان به اسلام ناب و مکتب اهل بیت سلام الله علیهم از این شخص هتاک شکایت نموده و از محضرتان تقاضا دارد در اسرع وقت این فرد مورد بازخواست و محاکمه جدی قرار گرفته و مجازات گردد،و نتیجه آن نیز به استحضار امت اسلامی برسد تا درس عبرتی برای هتاکان و ناپاکان باشد.انشاءالله.
لذا از محضر دادستانی محترم میخواهیم هم به وظیفه ذاتی خود در پیگرد قانونی این فرد عمل نموده و نیز شکایت این حوزه مبارکه را در دستور کار قرار دهد.

وفقکم الله انشاءالله
حوزه علمیه آیت الله ایروانی(ره)

گستاخی بازیگر دست چندم!

یک خانم که به عنوان بازیگر دست چندم شناخته می‌شود (صبا کمالی) در پوشش شوخی سخیف و با انتشار یک استوری، به یکی از امامان شیعه توهین کرده است.

واکنش کاربران به توهین مجدد صبا کمالی به اهل بیت علیهم‌السلام

کاربران در واکنش به توهین دوباره صبا کمالی به ائمه اطهار (ع) و انتشار آن در فضای مجازی، خواستار برخورد قضایی شدند.

۹ ساعت پیش در پست جدیدی عذرخواهی مجدد صبا کمالی بخاطر توهین دوباره به باورهای دینی

️این دومین اشتباه عجیب این بازیگر است!!!!

پاسخ دادن