صدور کارت هوشمند سوخت چقدر زمان می برد؟

داستان خرید و فروش کارت سوخت چیست؟
اقتصاد برتر

رضایی، مدیر سامانه هوشمند شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: روند صدور و توزیع کارت هوشمند سوخت برای خودروهای شخصی تا دو ماه و برای خودروهای عمومی مثل تاکسی زیر یک ماه زمان طول می‌کشد.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۵ اسفند ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از بازار، مهدی هاشمی مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی در خصوص روند صدور کارت سوخت گفت: هر ۴۸ ساعت، اطلاعات کسانی که در پلیس + ۱۰ اقدام به ثبت نام برای دریافت کارت سوخت می‌کنند، از طریق سی دی به شرکت پخش و پالایش ارسال می‌شود.  با توجه به اینکه اطلاعات مربوط به خودروها نزد نیروی انتظامی است، پس از شخصی سازی و صدور کارت سوخت، پاکت گذاری و ارسال کارت سوخت هم به عهده ماست. مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی تصریح کرد: به محض اینکه کارت‌ها به دست ما برسد، آن‌ها را به پست تحویل می‌دهیم.

مسعود رضایی، مدیر سامانه هوشمند شرکت پخش فرآورده های نفتی هم گفت: از زمان دریافت اطلاعات از شرکت پژوهش و توسعه ناجی تا روند صدور و توزیع کارت هوشمند سوخت، برای خودروهای شخصی تا دو ماه و برای خودروهای عمومی مثل تاکسی زیر یک ماه زمان نیاز است. وی در ادامه افزود: مردم می‌توانند برای پیگیری و رهگیری روند صدور کارت های سوخت خود به سایت epolice.ir مراجعه کنند.

پاسخ دادن