صفحات پسر نتانیاهو در شبکه‌های اجتماعی مسدود شد

فیسبوک، توییتر و اینستاگرام صفحه شخصی پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به دلیل دعوت برای برگزاری تظاهرات در برابر منزل یکی از اعضای پارلمان این کشور، تعلیق کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر، حزب لیکود به رهبری نتانیاهو تلاش دارد تا یکی از اعضای کنست را از رای دادن به کابینه تغییر که توسط لاپید و نفتالی بنت تشکیل خواهد شد، منصرف کند.

لاپید با دستیابی به رای اکثریت در کنست، توانسته حمایت حداکثری برای تشکیل کابینه ائتلافی و در نتیجه حذف نتانیاهو از دایره قدرت را کسب کند.

شبکه‌های اجتماعی «فیسبوک»، «توییتر» و «اینستاگرام» روز جمعه صفحه شخصی «یائیر نتانیاهو» فرزند «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به دلیل دعوت برای برگزاری تظاهرات در برابر منزل یکی از اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تعلیق کرد.

پسر نتانیاهو خبر داد پس از آنکه دعوت به برگزاری تظاهرات در برابر منزل «نیر اورباخ» یکی از اعضای حزب «یامینا» به رهبری «نفتالی بنت» کرده، فیسبوک و توییتر به مدت ۲۴ ساعت و توییتر به مدت ۱۲ ساعت صفحات شخصی وی را مسدود کرده‌اند.

حزب لیکود به رهبری نتانیاهو تلاش دارد تا اورباخ را از رای دادن به کابینه تغییر که توسط یائیر لاپید و نفتالی بنت تشکیل خواهد شد، منصرف کند.

یائیر نتانیاهو نیز در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار آدرس منزل نیر اورباخ کرد که این اقدام با قوانین فیسبوک و توییتر در تضاد قرار دارد.

حزب لیکود اقدام شبکه‌های اجتماعی در بستن حساب کاربری پسر نتانیاهو را محکوم کرده و آن را سرکوب گروه‌های سیاسی و رقابت‌های سیاسی توصیف کرده است.

پاسخ دادن