طرح ترور ترامپ خنثی شد!

طرح ترور ترامپ خنثی شد!

شبکه خبری سی‌ان‌ان:دستگاه امنیتی آمریکا به تازگی بسته‌ای حاوی سم قوی «ریسین» در کاخ‌سفید کشف کردند که برای ترامپ ارسال شده بود.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، این بسته که به آدرس رییس‌جمهور ایالات متحده در کاخ‌سفید ارسال شده بود، دو بار مورد آزمایش قرار گرفت و هر دو بار تایید شده که حاوی سم بسیار خطرناک ریسین است.

بر روی این بسته دو بار آزمایش انجام شده تا وجود سم رایسین در آن تایید شود. تمام نامه‌های ارسالی برای کاخ سفید پیش از وارد شدن به این مجموعه، در ساختمانی بیرون از محوطه جمع‌آوری و بازرسی می‌شوند.

یک مقام انتظامی آمریکایی به این شبکه گفت که بازرسان مشغول بررسی احتمال ارسال شدن این بسته از کانادا برای ترامپ هستند. سرویس مخفی و اداره تحقیقات فدرال (اف‌بی‌آی) در حال حاضر مشغول تحقیق در این باره هستند.

دفتر اف‌بی‌آی در واشنگتن نیز طی بیانیه به سی‌ان‌ان گفت که در حال حاضر هیچ خطری ترامپ یا دیگر مقامات کاخ سفید را تهدید نمی‌کند.

این در حالی است که همزمان امتناع رئیس اف‌بی‌آی از تروریستی خواندن گروه آنتیفا و تأکید بر تلاش روسیه برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خشم ترامپ را برانگیخته است.

پاسخ دادن