عبدالملکی: هفته تعاون، یادآور تجلی اقتصاد مردمی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی با تبریک هفته تعاون، این هفته را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل  از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در پیام “حجت الله عبد الملکی” آمده است: هفته تعاون، یادآور جایگاه و نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مشارکت و حضور اثربخش مردم در اقتصاد و تجلی اقتصاد مردمی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این پیام تاکید کرد: روح تعاون و توصیه به همکاری را به وضوح می‌توان در آموزه های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، همچنان که تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش های مختلف، زمینه ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم برکشور بوده است.

در این پیام آمده است: تعاونی ها را می‌توان به عنوان قالبی مردم محور و نشات گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه ” تأمین نیاز جمعی” بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست.

در ادامه این پیام آمده است: امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آن را می توان در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اصل ۴۴ به خوبی مشاهده کرد.

دربخش دیگری از این پیام تاکید شده است: بی شک اجرای این سیاست ها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی، سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خود، نقشه راه و رسالت ” وزارت مردم” خواهد بود.

هفته تعاون از ۱۳ تا ۱۹ شهریورماه است.

پاسخ دادن