سیدحسین هاشمی در جمع دست اندرکاران ستاد تنظیم بازار استان تهران با تقدیر از عملکرد ستاد در کنترل بازار سال گذشته به ویژه در ایام تعطیلات نوروز اظهار کرد: توجه به تامین مایحتاج ضروری شهروندان برای ماه مبارک رمضان باید در کنار سایر وظایف در دستور کار باشد.

تهران – اقتصادبرتر-۷  اردیبهشت ۹۶

وی با بیان اینکه تامین مایحتاج ضروری در ماه مبارک رمضان برای روزه داران اهمیت زیادی دارد تصریح کرد:‌ بدون هیچ عذری باید کالاهای اساسی ماه رمضان با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار بگیرد.

استاندار تهران با بیان اینکه موفقیت اعضای ستاد تنظیم بازار نشان می‌دهد اگر در کار صداقت و خلوص نیت باشد خدا هم به مسئولان کمک می‌کند، افزود: مدیریت در هر دستگاه حرف اول را می‌زند و زمانی که هدف خدمت به مردم و جامعه باشد حتما کارها پیش خواهد رفت و اگر هدف انجام کار باشد بخشهای مختلف می‌توانند کنار هم قرار بگیرند و کارهایشان را تجمیع کنند و خروجی خوبی را برای آن کار ایجاد کنند.

هاشمی با تاکید براینکه قیمت گذاری روی اجناس برای ایام ماه مبارک رمضان نباید با عجله انجام شود، گفت: اجناس که از مبدا وارد مغازه‌ها یا فروشگاههای بزرگ می‌شوند کاملا قابل کنترل و رصد است وقیمتها باید در میادین، مغازه‌ها و فروشگاههای بزرگ و مرکزی مشخص باشد.

وی با اشاره به موضوع پیشنهاد عرضه مستقیم محصولات عشایری افزود:‌ تامین مایحتاج مورد نیاز از سوی عشایر اگر به طور مستمر باشد با استقرار مکان عرضه برای آنها موافقت می‌شود.

استاندار تهران همچنین بر عرضه بیشتر گوشت ماهی و آبزیان تاکید کرد.

هاشمی با بیان اینکه تامین نان با کیفیت خوب بسیار مهم است، تصریح کرد: در تهران تصمیم گرفته شد در نان جوش شیرین استفاده نشود و باید اجرای آن پیگیری شود.

هاشمی اظهار کرد: نان مصرف عمده مردم است؛ شرعاً و قانوناً حفظ سلامتی مردم بر گردن همه ما است و نانی که به دست مردم می‌رسد باید سالم باشد.

*تسنیم

پاسخ دادن