فراخوان واگذاری سهام شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد

دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده بانک پاسارگاد

به اطلاع می‌­رساند شرکت بانک پاسارگاد (سهامی عام) در نظر دارد تعداد ۷،۴۴۷،۶۳۹،۰۰۰ (هفت میلیاردو چهارصد و چهل و هفت میلیون و ششصد و سی و نه هزار) سهم معادل ۹۷/۹۹ درصد از کل سهام شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد را به صورت نقد و اقساط به قیمت پیشنهادی هر سهم ۷۹٫۹۰۰ ریال و با شرایط ذیل واگذار نماید.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۱ اسفند ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، به اطلاع می‌­رساند شرکت #بانک_پاسارگاد (سهامی عام) در نظر دارد تعداد ۷،۴۴۷،۶۳۹،۰۰۰ (هفت میلیاردو چهارصد و چهل و هفت میلیون و ششصد و سی و نه هزار) سهم معادل ۹۷/۹۹ درصد از کل سهام شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد را به صورت نقد و اقساط به قیمت پیشنهادی هر سهم ۷۹٫۹۰۰ ریال و با شرایط ذیل واگذار نماید.

۱٫ قیمت فوق، قیمت پایه برای عرضه سهام می‌­باشد و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی مبنای ثمن معامله خواهد بود.

۲٫ در صورتی که خریدار تقاضای خرید سهم به صورت نقد و اقساط داشته باشد، خریدار می‌بایست ۵۰% از ارزش کل معامله را بصورت نقدی و حداکثر ظرف مدت ۲ روز کاری از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده پرداخت نماید و الباقی ۵۰% ارزش معامله را در قالب ۴ قسط مساوی با فواصل سه ماهه با نرخ سود سالیانه ۱۸% پرداخت نماید که تاریخ اولین قسط، سه ماه پس از قطعیت معامله می‌­باشد.

متقاضیان می­‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ به آدرس تهران، خیابان میرداماد، پلاک ۴۳۰ مراجعه و یا با شماره ۸۲۸۹۱۲۹۳ تماس حاصل نمایند.

فراخوان واگذاری سهام شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد

پاسخ دادن