فرار از زندان ؛قسمت دوم!

ساعتی قبل تعدادی از زندانیان زندان الیگودرز دست به شورش زدند که با حضور اعضای شورای تامین و نیروهای انتظامی اوضاع تحت کنترل قرار گرفت.

تهران – اقتصادبرتر – ۱ فروردین ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از نیوز الیگودرز ، فرماندار: اوضاع تحت کنترل می باشد. ساعتی قبل تعدادی از زندانیان زندان الیگودرز دست به شورش زدند که با حضور اعضای شورای تامین و نیروهای انتظامی اوضاع تحت کنترل قرار گرفت.

کشکولی فرماندار الیگودرز گفت: اوضاع تحت کنترل می باشد.

ببشتر بخوانید: فرار تعدادی از زندانیان خرم آباد

وی که در محل زندان حضور داشت با رد شایعات فرار زندانیان از زندان الیگودرز گفت: اوضاع تحت کنترل نیروی انتظامی می باشد و هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مردم به شایعات توجه نکنند

فرماندار #الیگودرز: اعتراض زندانیان در الیگودرز کنترل شد

فرماندار الیگودرز گفت: اعتراض تعدادی از زندانیان این شهر که موجب برخی بی نظمی ها در محل زندان شده بود، تحت کنترل است.

حمید کشکولی شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا با تشریح ابعاد این اعتراض اظهار داشت: زندانیان الیگودرز عصر امروز در یک اقدام خودسرانه و غیرقانونی اقدام به اعتراض در داخل زندان کرده بودند که نشر این خبر به بیرون از زندان موجب نگرانی برخی شهروندان شده بود.

وی با بیان اینکه هیچ زندانی موفق به فرار از زندان الیگودرز نشده و سرشماری حاکی از تکمیل بودن نفرات داخل زندان دارد افزود: علت و عاملین ایجاد ناآرامی مشخص نیست ولی عوامل انتظامی و امنیتی بدنبال برخورد با عاملین این ماجرا هستند.

وی همچنین گفت: شهرستان الیگودرز از شهرستانهای امن استان لرستان است و این مورد هم که اعتراض داخلی بود کنترل شد.

به گزارش ایرنا زندان الیگودرز در مرکز شهر قرار دارد که بافتی قدیمی و کهنه دارد و در حال حاضر نیز مسوولین در حال ساخت زندان در بیرون از سطح شهر الیگودرز هستند که بزدوی بهره برداری می شود.

پاسخ دادن