فروش محصولات جدید ایران خودرو در طرح ویژه دهه فجر

مشتریان می توانند از یکشنبه، دهم بهمن ماه با مراجعه به نمایندگی ها و یا سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو نسبت به ثبت نام برای خرید این محصولات اقدام نمایند.

تهران – اقتصاد برتر – ۸ بهمن ۹۵

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو با تبریک فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر، از فروش ویژه محصولات جدید ایران خودرو همزمان با این ایام خبر داد.

مصطفی خان کرمی اظهار کرد:‌ شرکت ایران خودرو در دهه مبارک فجر علاوه بر عرضه محصولات به روش های مختلف و متنوع، شرایط فروش برای چهار محصول جدید تندر۹۰ اتوماتیک پلاس (فیس لیفت)، هایما اس.۷ اتوماتیک توربوشارژ، سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک فیس لیفت آپشن و پژوi 207 را نیز ایجاد کرده است.

وی افزود: جزئیات شرایط فروش این محصولات در اختیار نمایندگی های مجاز سراسر کشور قرار گرفته و مشتریان می توانند از روز یکشنبه، دهم بهمن ماه با مراجعه به نمایندگی ها و یا سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی ikco.iranecar.com نسبت به ثبت نام این محصولات  اقدام نمایند.

خان کرمی همچنین به دستاوردهای سال ۹۵ گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه بازاریابی و فروش اشاره کرد و گفت: عرضه خودرو با مدل ۹۶ از ابتدای دی ماه رویداد مهمی بود که شرکت ایران خودرو بعنوان اولین خودروساز و برای نخستین بار آن را در کشور اجرا کرد و محصولات را  در سه ماه پایانی سال،‌ با مدل سال جدید شماره گذاری کرد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه به حضور این خودروساز در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو اصفهان اشاره کرد و گفت: شرایط فروش ویژه ای نیز همزمان با برگزاری این نمایشگاه برقرار شده است که شهروندان محترم اصفهانی می توانند با حضور در سالن گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه ضمن بازدید از مدل های جدیدی از محصولات، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام و بهره مندی از مزایای این طرح استفاده کنند.

*عصر ایران

جزئیات و اطلاعات تکمیلی :

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم می رساند، شرایط پیش فروش تندر۹۰ اتوماتیک پلاس، از روز یکشنبه ۹۵/۱۱/۱۰ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول ذیل ارائه می‌گردد.
در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد. – کلیه مبالغ به ریال است. – مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعیین می گردد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۰ می باشد:

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش ھایما S7 اتوماتیک توربوشارژ (شرایط دهه فجر) و ھایما اتوماتیک ۲۰۰۰ از روز یکشنبه ۹۵/۱۱/۱۰ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول ذیل ارائه می گردد:
شرایط و توضیحات : – مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعیین می گردد. – در ھنگام ارسال دعوتنامه، امکان انتخاب ھایما s7 اتوماتیک توربوشارژ یا ھایما اتوماتیک ۲۰۰۰۰ متناسب با درخواست مشتری وجود دارد. -در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد. -در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه (۱۲ درصد سالیانه ) پرداخت می شود. -شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید. -کلیه شرایط و ضوابط در این بخشنامه مشابه بخشنامه ھای پیش فروش قبلی است.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۰ می باشد

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک فیس لیفت آپشن (مجھز به سانروف)، از روز یکشنبه ۹۵/۱۱/۱۰ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول ذیل ارائه می‌گردد.

در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد. -کلیه مبالغ به ریال است – مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعیین می گردد.

شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷I دستی (شرایط دهه فجر) از روز یکشنبه ۹۵/۱۱/۱۰ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول ذیل ارائه می گردد:
شرایط و توضیحات پیش فروش عادی: – کلیه مبالغ به ریال است – مبلغ مابه التفاوت پس از صدور دعوتنامه تعیین می گردد.  -در روش پیش فروش، ھر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی ، مالیات و …) و ھمچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نھادھای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عھده مشتری خواھد بود.  -در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد.  -در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه (١٢درصد سالیانه ) پرداخت می شود. – سایر شرایط و ضوابط در این بخشنامه مشابه بخشنامه ھای فروش فوری و پیش فروش قبلی است.

 

پاسخ دادن