فقط در روزهای بحران قدردان نباشیم|مرتضی یوسفی طهارم|تلگرام

این روزها روز سپاسگزاری از کادر پزشکی و درمان است گروهی که همواره برای نجات جان همنوعان خود تلاش میکنند و در این روزها از جان مایه میگذارند مورد تقدیر و تشکر واقع میشوند.

تهران- اقتصادبرتر- ۰۸ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر، آقای مرتضی یوسفی می گوید: در روزهای نه چندان دور روزهای سپاسگزاری از آتش نشانان بود در روزهایی که آنها از جان خود برای نجات همنوعان خود گذشتند

در سالهای نه چندان دور روزهای سپاسگزاری از رزمندگان و نظامیان بود آنهایی که از جان خود برای آرامش و امنیت ما مایه گذاشتند.

همواره در بین رانندگان ،راهداران ، امدادگران،خلبانان و… کسانی هستند که برای نجات همنوعان خود از جان خود مایه میگذارند و متاسفانه همیشه و در همه دورانها گروهی هستند نه نان خود را ، بلکه زیاده خواهی خود را بر جان همنوعان خود ترجیح میدهند .
و بنظرم ما باید یاد بگیریم که همواره قدردان کسانی باشیم که به ما خدمت میکنند تا نانی بدست آورند نه آنکه صرفا” در شرایط بحران مورد احترام و تکریم باشند و به گونه ای با زیاده خواهان رفتار کنیم که جایی در جامعه برای خود متصور نباشند، نه آنکه مورد احترام و ستایش ما برای اموال و امکاناتی که دارند باشند.
هرچند قدردانی و تشکر از همه کسانی که در شرایط بحرانی از جان خود مایه میگذارند کمترین کاری است که هر انسان شرافت مندی میتواند انجام دهد.

*مطالب مطروحه در نوشته فوق مربوط به نویسنده آن در شبکه های اجتماعی می باشد، رسانه اقتصاد برتر تنها آن را بازنشر داده است و هیچکدام از تحلیل های آن را تایید یا رد نمی کند*

پاسخ دادن