فیلم: آتش‌سوزی مهیب در ایالت نیوجرسی آمریکا

فیلم: آتش‌سوزی مهیب در ایالت نیوجرسی آمریکا

رسانه‌های آمریکا از آتش‌سوزی گسترده‌ای در یک منطقه صنعتی در شهر مانینگتون ایالت نیوجرسی خبر می‌دهند.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۱ تیر ۹۹

منابع خبری آمریکا با انتشار تصاویری از آتش‌سوزی گسترده در یک مجتمع کشاورزی در شهر «پیلسگروو» ایالت نیوجرسی خبر داده‌اند که با گذشت ساعت‌ها از آغاز آن، هنوز مهار نشده است.

آتش در ساعت ۸ شب به وقت محلی در «جاده سیمیتری» آغاز شد و دست‌کم تاکنون یک ساختمان به طور کامل تخریب شده است. چند آژانس آتش‌نشانی به طور همزمان در حال تلاش برای مهار آتش هستند.

به گزارش شبکه «ان‌بی‌سی»، هنوز جزئیاتی درباره علت این حریق که به نظر از کنترل خارج شده در دست نیست و مقامات درباره تلفات انسانی و دامی آن هم خبری منتشر نکرده‌اند.

اخبار مربوط به این آتش‌سوزی، بعد از حوادث مشابه در دیگر نقاط آمریکا منتشر شده است. منابع خبری بامداد شنبه از وقوع آتش‌سوزی در یک کارخانه مواد شیمیایی در ایالت جورجیا خبر دادند. پایگاه خبری AJC گزارش داد یک کارخانه مواد شیمیایی در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی «هارتسفیلد-جکسون» (فرودگاه آتلانتا) در جنوب ایالت جورجیا دچار حریق شد.

پیش از این هم منابع خبری گزارش داده بودند نیروگاه برق شهر «ویتفیلد» در ایالت «ایندیانا» دچار آتش‌سوزی شده است. این اتفاق عصر پنجشنبه به وقت محلی رخ داد.

انفجار دیگر صبح پنجشنبه در کارخانه فولاد «آرسلورمیتال» در شهر «برنز هربور»، واقع در ایالت «ایندیانا» گزارش شد. قبل‌تر از این رویدادها هم کشتی آبی-خاکی «یو‌اس‌اس بونهام ریچارد» دچار حریق شد و به مدت ۴ روز در آتش سوخت.

پاسخ دادن