قاتل روحانی همدانی کشته شد

اقتصادبرتر

قاتل روحانی همدانی ساعت پنج صبح امروز در درگیری با مأموران انتظامی و حین فرار کشته شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۸ اردیبهشت ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی؛ با تلاش پلیس ساعت ۵ صبح امروز (هشتم اردیبهشت ۹۸)، قاتل روحانی همدانی شناسایی و در درگیری با مأموران انتظامی کشته شد.

فرمانده انتظامی استان، جزئیات عملیات پلیس در به هلاکت رسیدن ضارب روحانی همدانی را تشریح کرد.

سردار “کامرانی صالح “در تشریح جزئیات این خبر گفت:روز گذشته این قاتل جانی در حوالی حوزه علمیه “آخوند همدانی” یک روحانی را با شلیک دو گلوله به قتل رساند.

وی افزود: بلافاصله دستگیری قاتل در دستور کار ماموران انتظامی استان قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و پلیسی پس از گذشت لحظاتی، قاتل شناسایی و تلاش ماموران برای دستگیری متهم آغاز شد.

سردار کامرانی صالح بیان داشت:کارآگاهان مجرب پلیس با پیگیری های مستمر و برنامه ریزی های انجام شده مناطق مختلفی را تحت نظارت وکنترل نامحسوس خود قرار دادند.

وی افزود: با توجه به وضعیت خاص این جانی، سرانجام در ساعت ۴:۲۵ بامداد امروز متهم توسط واحد عملیاتی یگان امداد شهرستان همدان در یکی از محلات حاشیه شهر همدان شناسایی شد که وی به محض مشاهده ماموران پلیس اقدام به تیر اندازی می کند .

این مقام ارشد انتظامی افزود: در درگیری مسلحانه ماموران پلیس با قاتل متواری که حدود ۲۰ دقیقه طول کشید سرانجام قاتل به هلاکت رسید و دو نفر از ماموران جان برکف پلیس استان نیز در این درگیری به صورت سطحی مجروح شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت به سزای اعمال خود رسید افزود:پلیس با افرادی که مخل نظم وامنیت هستند و می خواهند با رفتار خود امنیت شهروندان را خدشه دار کنند با تمام توان برخورد می کند.

بیشتر بخوانید

 صبح روز گذشته (هفتم اردیبهشت ۹۸)، حجت‌الاسلام “مصطفی قاسمی” در مقابل مدرسه حوزه علمیه آیت‌الله “ملاعلی معصومی همدانی” واقع در خیابان شهدای همدان توسط سرنشینان سواری پژو ۲۰۶، به ضرب دو گلوله به قتل رسید.

قاتل، پس از این حادثه در اینستاگرامش، خود را عامل این جنایت معرفی کرد و تلاش پلیس برای بازداشت وی آغاز شد که ساعاتی بعد چند نفر از دوستان وی (متهمان این پرونده) دستگیر شده و در نهایت وی نیز حین فرار کشته شد.

1 پیام

  1. کم کم فضای امنیتی کشور پیش به سوی آمریکایی(تگزاس) شدن( هرج و مرج – اسحله کشی – خون ریزی ) دارد، وقت نیروهای انتظامی و قضایی با شجاعت و قاطعیت بیشتر وارد عمل شوند. مجلس باید قوانینی بسیار سخت گیرانه نسبت به وجود سلاح گرم وضع کند، مثلا وضع کند ظرف شش ماه همه سلاح های غیر مجاز باید تحویل داده شوند و بعد از شش ماه مجازات دارندگان سلاح ۵ سال کار اجباری سخت در درختکاری کوه های اطراف شهرستان ها است و آبیاری درخت ها هر روز باید توسط این دارندگان انجام شود و در صورت ممانعت از انجام آبیاری درختان از غذا حداقلی خبر نیست. من تعجب می کنم که چطور زندانی ها در زندان ها باید چاق و سرحال باشند، بوسیله این زندانی ها باید به عنوان کارگران آباد گری؛ کشور را آباد کرد. قوانین مجازاتی کشور باید بسیار ساده، شفاف و قاطع باشند( علاوه بر آموزش در مدارس و دانشگاه ها باید یک شبکه رادیویی و یک شبکه تلویزونی در صدا و سیما به آموزش قوانین مدنی و کیفری مشغول شوند).، کسی که به عوامل ملی ضربه می زند باید بوسیله قانون ۸۵۰۰۰۰۰۰ میلیون برابر میزان خسارت جریمه شود؛ کسی که به منابع استانی ضربه می زند باید با میزان جمعیت استان ضربدر میزان خسارت جریمه می شود و الی آخر . به عنوان مثال کسی که در شهر تهران آب دهان بروی زمین می اندازد، باید به مقدار ۱۰۰۰۰۰۰۰ ( جمیعت تهران) ضربدر یک ریال جریمه شود. اگر فوری و نقدی واریز کرد، آزاد می شود، در غیر این صورت به عنوان کارگر در کار اجباری جنگل کاری درختان اطراف تهران مشغول می شود و باید ۲۰ روز به کار اجباری ( با حداقل غذا) مشغول درختکاری و آبیاری با سطل درختان مشغول شود( در صورت لج بازی از غذا خبری نیست. کسی که بیت المال مبلغی را اختلاس می کند، باید علاوه بر مبلغ اختلاس شده و با مبلغ ۸۵۰۰۰۰۰۰ میلیون ضربدر مبلغ اختلاس نیز جریمه شود و ر صورت نتوانستن پرداخت کل مبلغ باید تا پایان عمر به کار اجباری دربخش کشاورزی، راه داری، معادن روستاهای محروم و دور افتاده با حداقل خوراک روزانه مشغول به جبران خدمت شود.
    کسی که به قتل عمد دست می زند، باید علاوه بر پرداخت دیه کامل به خانواده در گذشته، ۸۵ میلیون برابر دیه فرد کامل نیز به عنوان مجازات عمومی بپردازد، در صورت نداشتن توان پرداخت مبلغ کل باید تا پاپان عمر به کار اجباری در معادن زغال سنگ با حداقل خوراک روزانه مشغول به کار شود.
    کار اجباری باید سخت؛ شامل درختکاری در کوه ها، آبیاری درختان با سطل، حفر کانال های آبیاری با بیل دستی، کار در معادن معدنی و معادن سنگ باشد.
    باید به کسانی که اعمال اشرار و جنایت کاران و قاچاق چیان را به منابع قضایی و نیروی انتظامی گزارش می کنند( در صورت صحت موارد) پاداش های نقدی ویژه داد شود. پیش به سوی آبادی ایران با مردمانی آرام، آزاد منش و آزاد اندیش؛ حیف است که ایران ویران شود.
    مهرداد اهورایی

پاسخ دادن