قتل در اتوبان رسالت

جنشین پلیس پیشگیری پایتخت از وقوع یک فقره قتل به دلیل مشاجره لفظی و چشم در چشم شدن یک جوان ۱۸ ساله با راننده پژو خبر داد .

تهران – اقتصاد برتر –  ۷ مرداد ۹۹

پنجم مرداد ماه حدود ساعت ۲۱ یک دستگاه خودروی پراید به همراه سه سرنشین یک خانم و دو آقا که هر سه نفر با یکدیگر دوست بودند در اتوبان رسالت در حال حرکت بودند که با یک دستگاه پژو ۴۰۵ که کنار آنها در حال حرکت بود درگیری لفظی پیدا می‌کنند. راننده پراید به راننده پژو ۴۰۵ می‌گوید: به چه چیزی داری نگاه می‌کنی و بعد از چشم در چشم شدن درگیری لفظی شروع و منجر به این  می‌شود که راننده پراید جلوی خودرو پژو ۴۰۵ را می‌گیرد. در ادامه دو نفر سرنشین خودروی ۴۰۵ را پیاده کرده و با همدیگر درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند. حین درگیری فیزیکی راننده خودرو پراید با استفاده از یک قبضه چاقو به قفسه سینه راننده خودرو پژو ۴۰۵ دو ضربه وارد می‌کند و سریعا محل را ترک کرده و متواری می‌شود.

دوست راننده خودرو ۴۰۵ که همراهش بود با اورژانس تماس می‌گیرد و اورژانس فرد مصدوم را به بیمارستان امام حسین منتقل می‌کند. راننده پژو در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته اما ساعت ۲۳  به دلیل خونریزی داخلی فوت می‌کند. بعد از فوت راننده و اطلاع ‌رسانی به کلانتری ۱۲۷ نارمک، تحقیقات بیشتر پیرامون این موضوع آغاز می‌شود. در تحقیقات بیشتر شماره پلاک و آدرس راننده خودرو پراید استخراج می‌شود و طی هماهنگی‌های لازم با بازپرس کشیک قتل، تیم عملیات کلانتری ۱۲۷ نارمک در محل آدرس پلاک راننده خودرو پراید حاضر می‌شوند. بعد از زیر نظر گرفتن منزل مورد نظر،‌ ماموران مشاهده می‌کنند که خودرو داخل منزل پارک شده و به احتمال زیاد راننده خودرو نیز در منزل حضور دارد. طی هماهنگی با مقام قضایی دستور لازم برای ورود به منزل راننده پراید صادر می‌شود و طی یک عملیات ضربتی ماموران وارد منزل فرد شده و اقدام به دستگیری یک جوان ۱۸ ساله می‌کنند. بعد از دستگیری, متهم می گوید: به علت چشم در چشم شدن با راننده خودرو پژو ۴۰۵ احساس کردم دو نفر سرنشین خودرو پژو ۴۰۵ می‌خواهند به نامزد من متلک بگویند و با توجه به این موضوع ما با دو نفر مشاجره و درگیری لفظی پیدا کردیم و در ادامه با استفاده از چاقو دو ضربه به قفسه سینه راننده پژو زده و متواری شدیم. در حین فرار در بزرگراه رسالت،‌ چاقو آلت قتاله را از پنجره به بیرون پرتاب کردم. سرهنگ موقوفه ای جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با تأیید خبر فوق اظهار داشت: با هماهنگی‌ با دستگاه قضایی، قاتل دستگیر شده که ۱۸ سال سن دارد به اداره ۱۰ آگاهی تحویل داده شد.

پاسخ دادن