قرعه سخت بایرن در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا

مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا در موناکو انجام شد و کریستیانو رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال اروپا برگزیده شد. در این مراسم همچنین قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا صورت گرفت و تیمهای حاضر در این مسابقات، حریفان خود را شناختند.

تهران – اقتصاد برتر – ۳ شهریور ۹۶

مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا در موناکو انجام شد و کریستیانو رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال اروپا برگزیده شد. در این مراسم همچنین قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا صورت گرفت و تیمهای حاضر در این مسابقات، حریفان خود را شناختند.

آندره شوچنکو و فرانچسکو توتی همراه با جورجو مارکتی، مراسم قرعه کشی را انجام دادند. فینال لیگ قهرمانان خرداد سال بعد در شهر کیف برگزار خواهد شد.

ستاره ها در حال ورود به سالن برگزار مراسم هستند و هواداران مشتاق هم از این فرصت برای گرفتن عکس و امضا استفاده می کنند.

آغاز مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان با اجرای پدرو پینتو و رشمین پودوری و در ابتدا نمایش لحظات ویژه فصل گذشته چمپیونزلیگ

جایزه ویژه ریاست یوفا به توتی اهدا شد.

الکساندر چفرین، رئیس یوفا، بالا سن رفت تا مراسم تقدیر از فرانچسکو توتی را اجرا کند. قبل از حضور خود توتی روی سن، لحظاتی از دوران حرفه ای او به نمایش گذاشته شد.

با توجه به اینکه فینال این فصل چمپیونزلیگ در کیف اوکراین برگزار خواهد شد، آندری شوچنکو سفیر این فصل رقابت هاست و او هم روی سن رفت تا به همراه توتی، در مراسم قرعه کشی شرکت کنند.

اهدا جایزه دروازه بان فصل لیگ قهرمانان به جانلوئیجی بوفون

برای آغاز قرعه کشی لیگ قهرمانان، جورجیو مارکتی، نایب رئیس یوفا هم روی سن رفت.

بعد از مشخص شدن تیم های سرگروه، نوبت به اعلام معرفی بهترین مدافع فصل رسید : سرخیو راموس

جایزه بهترین هافبک فصل به لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید، رسید.

اعلام بهترین مهاجم فصل : کریس رونالدو

گروه بندی نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

مراسم با معرفی بهترین بازیکن زن و مرد سال اروپا به پایان خواهد رسید. مجریان مراسم با هر ۶ نامزد گفتگوی کوتاهی دارند.

بهترین بازیکن مرد اروپا : کریس رونالدو

رونالدو که فصل گذشته توانست با رئال مادرید برای دومین بار پیاپی قهرمان چمپیونزلیگ شود، علاوه بر کسب عنوان بهترین مهاجم، جایزه بهترین بازیکن را هم از آن خود کرد.

رونالدو که در مرحله گروهی فصل قبل لیگ قهرمانان چندان خوب کار نکرده بود، در مراحل حذفی فوق العاده بود و یک تنه رئال را به فینال رساند. او در دیدار نهایی هم دو گل زد تا نقشی اساسی در پیروزی ۴-۱ رئال برابر یوونتوس داشته باشد.

بهترین بازیکن زن سال اروپا، لی‌یک مارتنس از هلند، او در رقابت های جام ملت های اروپای زنان ۲۰۱۷ هم به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شده بود.

گروه بندی لیگ اروپا نیز به شرح زیر است :

*uefa

پاسخ دادن